Palace X M-Zone łączy się z partnerstwem dla wieków

Palace powraca jeszcze jedną partnerstwo do dodania do ich niekończącej się listy. Nadal zagłębiają się w eksplorację kultury brytyjskiej, tym razem marka łączy się z M-Zone, obecnie obserwującym sklepem z łyżwiarstwem, który był aktywny w Croydon od połowy lat 80. do lat 90.

Strefa M na początku zaczęła się jako sklep BMX o nazwie Mud-Machine, jednak ze względu na wzrost deskorolki w latach 80. sklep szybko stał się jednym z dystrybutorów w wyższym Londynie. Od jego popularności, w późnych latach 80. w strefie M-strefy M-strefy M-strefy rozszerzyły się z początków Croydona w londyński zachód, gdzie skończyło się to centrum spotykania się między młodymi łyżwiarzami.

Obrazy przez pałac

Zdjęcie przez pałac
Pałac X M-M-Stref, składając szacunek do londyńskiej deskorolki, pracował razem dla szerokiego wyboru odzieży z kurtkami, bluzy, gamy długich rękawów, a także koszulki z krótkim rękawem, a także talii deskorolki.

W całej formie jest charakterystyczny nadruk Monster Monster wraz z tekstem docierania „P-strefy”. Tematy te są posypane przez kolekcję w różnych jasnych i kolorowych odcieniach.

Zdjęcie przez pałac

Zdjęcie przez pałac
Kolekcja Full Palace X M-Zone ma zmniejszyć się 14 maja o godz. 11.00, a także będzie oferowana zarówno w London Store, jak i na stronie internetowej. Z innych wiadomości Ultimate łączy siły z Timberlandem, gdy po raz kolejny na wiosnę 2021 r.

Zdjęcie przez pałac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *