ALIFE X Adidas Consortium udaj się do klubu, aby uzyskać collab Nizza HI

ALIFE w Nowym Jorku, a także konsorcjum Adidas ponownie łączą się, gdy po raz kolejny na inspirowaną klubową nizą HI. Sylwetka, która zadebiutowała na boisku w 1975 roku, jest to uosobienie lekceważonego i niedocenianego, a także z pewnością jest policjantem w letnim rotacji tenisówek!

Opierając się na ultra czystych białych płótnach z uzupełniającymi się podeszwami, uderzająca łatka Alife uderza w boki boczne, z dodatkową podowolnością uderzającą w języki, a także „© 2019”; Tekst na polu palca.

Wszystko to jest świetne, jednak najważniejszym wydarzeniem są bez wątpienia neonowe opaski na rękę, które są drukowane za pomocą logo sprzedawcy detalicznego w Nowym Jorku, a także „metodą życia”; hasło reklamowe. Te owijają się wokół strefy kostki buta, jednak mogą być również używane wokół nadgarstków, jeśli to właśnie chcesz.

Zatrudniony w Webstore Alife w dniu 2 maja, konsorcjum ALIFE X adidas Nizza HI ma uzyskać większą wersję 11 maja. Pozwól nam zrozumieć, jeśli złapiesz parę do swojej kolekcji, a także podczas gdy tu jesteś, pamiętaj, aby spojrzeć na pełną ofertę sneakerów Adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *