Nike świętuje znane logo Swoosh z trzema kolekcjami sneakerów

Swoosh Nike jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych logo na świecie. Utworzona w 1971 roku przez Carolyn Davidson za zaledwie 35 USD, marka jest teraz warta praktycznie 40 miliardów dolarów. Aby to uczcić, Nike uwolnił trzy nowe kolekcje sneakerów, które są inspirowane ewolucją Swoosha, przerabiając po drodze cztery legendarne sylwetki.

Aby to wszystko wyrzucić, „Script Swoosh Pack”, który można zobaczyć powyżej, składa hołd początkowym koncepcjom Davidsona dla logo, wraz z wytycznymi, a także klasycznym „Nike”; Logo przed wdrożeniem odważnej futury. Przerabiając Air Force 1, Air Max 97, Air Max Plus i oczywiście element React 55, jest to tak czyste, jak to tylko możliwe.

Idąc dalej, „Pakiet łańcucha Swoosh” jest pomalowany na inspirowanej latami 70. paletom niebieskiego, pomarańczowego i białego, a, jak nazywa się, ma serię mieszających się logo Swoosh, które łączą się, tworząc wzór podobny do łańcucha . Jeśli jesteś wielkim fanem tego, niestety spadnie to tylko w rozmiarze dzieci, ale to nie powstrzyma nikogo przed próbą wciskania się w parę!

Wreszcie, „Swoosh Sunburst Pack” składa hołd logo OG Sunburst, które zadebiutowało w 1972 roku. Dosłownie osiem szumu, które łączą się, aby stworzyć okrągły projekt, pierwotnie wykorzystano go w ofertach dróg i odzieży Nike. Udanie najbardziej wyraźnych z trzech zakresów, to przerobi te same cztery sylwetki, co pierwsza kolekcja.

Teraz dla tych najważniejszych dat wydania. Nike „Script Swoosh Pack”, „Swoosh Chain Pack” i „Swoosh Sunburst Pack” pojawią się odpowiednio 10 sierpnia, 17 sierpnia i 31 sierpnia w Nike UK, a także wybranych dystrybutorów. Daj nam znać, która kolekcja najbardziej Cię interesuje, i pamiętaj, aby zablokować ją w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać znacznie więcej informacji o wersji w miarę rozwoju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *