Wkrótce pojawi się współpraca ninja x adidas!

Prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o imieniu Richard Tyler Blevins, ale kiedy usłyszysz jego alias online, będziesz wiedział dokładnie, o kim mówimy. Ukoronowany jako „najbardziej wpływowy ludzie”; Z 2019 r. Ninja jest jednym z wielu odnoszących sukcesy graczy na świecie. Z ponad 22 milionami subskrybentów i praktycznie 2 miliardami wyświetleń, jest on nazwą gospodarstwa domowego. Po połączeniu z Microsoft, aby wyłącznie przesyłać strumieniowo na platformie miksera na początku tego miesiąca, zabrał się na Twittera, aby drażnić się z niczym innym niż Adidas!

Chociaż to partnerstwo może na początku wydawać się dość niezwykłe, jeśli się nad tym zastanowić, ma to sens. Trzy paski są w istocie etykietą sportową, a e-sporty stają się coraz większe w miarę upływu dni, jest to dość naturalny ruch. W rzeczywistości w lutym Nike sponsorował szesnastu zespołów esportów, starając się stworzyć „La Lakers of Video Gaming”.

W zwiastunie Ninja mówi: „Yo, co się dzieje? Ninja tutaj”; zanim transmisja zostanie zakłócona przez „jutro. 2:00 CET. Wiadomość”; Jest to napisane w podpisie Adidas Adineue Cytface, których używali od dziesięcioleci. W tej chwili prawie nic więcej nie wiadomo o współpracy Ninja X Adidas, więc upewnij się, że zachowujesz ją dla znacznie więcej wiadomości w miarę rozwoju!

To praktycznie czas pic.twitter.com/enollii56u

– Ninja (@ninja) 26 sierpnia 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *