Oto każde yeezy, który wypuszcza i uzupełniają awarię w przyszłym miesiącu!

W marcu, dyrektor generalny Adidas, Kasper Rorsted, zaprezentował, że ponad dwudziestu lat spadło w samym 2019 roku i zdecydowanie spełnił swoją obietnicę. W rzeczywistości, od początku roku, Kanye West wydała już nieco ponad trzydzieści nowych kolorów, nie licząc uzupełnień i rozmiarów dzieci, i nie wygląda na to, że planuje się zatrzymać w najbliższym czasie.

Podczas gdy ten miesiąc był stosunkowo cichy pod względem wydań Yeezy, następny miesiąc będzie absolutnie szalony. Nie tylko otrzymamy zupełnie nową sylwetkę, ale jedna z najpopularniejszych kolorów w tym roku również otrzyma dość duże wydanie. Biorąc to wszystko pod uwagę, oto każdy yeezy, który wypuszcza i uzupełnia uzupełnienie w listopadzie!

Zdjęcie przez House of Heat
Yeezy 500 „Soft Vision”

Wyrzucając miesiąc to Yeezy 500 „Soft Vision”, która ma spadnie 2 listopada. Pogłoski o tym bucie zaczęły się za najbardziej żywą pustynną kolorystykę szczura. Czego nie można kochać?

Zdjęcie przez kickwhoshow
Yeezy Boost 380 „Alien”

16 listopada to data, w której cała branża tenisówka zmieni się na dobre, ponieważ zupełnie nowy Yeezy Boost 380 „Alien” po raz pierwszy zadebiutuje. Wcześniej podobno jest kontynuacją zawsze tak popularnej Yeezy Boost 350 V2, ma przerobioną konstrukcję Primeknit i przeprojektowaną jednostkę doładowania, co wskazuje na współpracę.

Zdjęcie przez kickwhoshow
Yeezy 500 „Stone”

Tydzień później Yeezy 500 „Stone” uderzy w półki 23 listopada. W pełni ponownie ponowne od podstaw, ta kolorowa droga przyjmuje zwykłą konstrukcję siatki i zmienia rzeczy, zastępując ją neoprenem, który jest idealny na mokre i wietrzne miesiące.

Zdjęcie przez Randygalang
Yeezy Boost 350 v2 „czarny”

Zaokrągląc miesiąc będzie gorąco oczekiwanym Yeezy Boost 350 V2 „Black” „Czarny” uzupełnienie, które odbędzie się 29 listopada. W dół jednej z najbardziej poduszonych wydań sneakerów z całego roku, zabrała szturmę, kiedy po raz pierwszy wystartował w czerwcu, więc to ponowne wydanie jest zdecydowanie mile widziane, szczególnie dla tych, którzy nie potwierdzali po raz pierwszy.

I to jest to! Od eksperymentalnego Yeezy 500 aż do futurystycznego Yeezy Boost 380, listopad będzie piekielnie miesiąca dla fanów Kanye West! Aby uzyskać najlepszą szansę na glinę, upewnij się, że trzymasz go zablokowanego w wyłącznym dostawcy i śledź nas na Twitterze na @THESOLESUPPLIER i @THESOLESTOCKS, a my będzie Cię na bieżąco, gdy tylko rozwinie się więcej informacji!

Yeezy listopadowy link
Który idziesz?
Pełne szczegóły na pic.twitter.com/exleaq05eg

– Yeezy Mafia (@heyeezymafia) 14 października 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *