Sneakersnstuff staje się nostalgiczny dzięki New Balance 577 „Dowl Up”

po współpracy Adidas Temper Run na początku tego tygodnia, Scandinawian Sprzedawca Sneakersnstuff współpracował z New Balance, aby przerobić znaną sylwetkę 577. Nazwane „dorosłym”, inspirowane przez dzieci, które dorastały przez lata, a także osobistą podróż SNS w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Malowana na ziemistej palecie kolorów „piasku”, „dorosły” ma zamszową konstrukcję świni z odrobiną skóry na języku, zapewniając jeszcze bardziej premium wygląd. Akcenty odważne marynarki wojennej trafiają do „N”; Logo i pięta, podczas gdy pastelowe różowe akcenty mają również dodatkowy pop.

Podczas relokacji w dół znajdziesz ultra wygodną podeszwę środkową w białej podeszwie, która została nasycona sprężystą podeszwą zewnętrzną XAR-1000 dla idealnej równowagi między amortyzacją a stabilnością. But wykonany w Anglii zawiera premium DNA wszystkich Sneakersnstuff i New Balance Collaborations.

Zostanie wydany 24 sierpnia w sklepie internetowym Sneakersnstuff, a także ich lokalizacji z cegieł i zapraw na całym świecie, Sneakersnstuff X New Balance 577 „Doroście” będą dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet! Nostalgiczny but, który jest godny miejsca w twojej rotacji, daj nam znać, jeśli złapiesz parę do własnej kolekcji i pamiętaj, aby zablokować je w wyłącznym dostawcy najgorętszych wiadomości, które przemysł tenisatyczny ma do zaoferowania !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *