Bądź mistrzem kung-fu z człowiekiem Made X adidas pochylony czysty

Trzy paski ogromne nie boją się eksperymentować, gdy dotyczy nowych modeli obuwia. Widzieliśmy już niesamowite projekty, które opracowali z znanym amerykańskim raperem Kanye Westem, który pozostaje odpowiedni styl w sferze sneakerów nawet do tej pory. To powiedziawszy, najnowszy projekt etykiet sportowych jest kierowany przez dewelopera światowej sławy zszywki streetwearowej małpy kąpielowej, a także założyciel japońskiej mody, stworzony przez człowieka, Tomoaki Nagao, który nosi nazwę Nigo. Duet Power zaprezentował zupełnie nowy ludzki model X Adidas Slipon Pure Model i jest naprawdę inaczej niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej!

Podczas gdy wszystkie inne marki obuwia są mocno zaangażowane w to, czego chcą masy, takie jak ożywianie zarchiwizowanych silosów i kolorów retro, Adidas i Nigo wybrali trenerów w stylu Kung Fu.

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Jeśli chodzi o konstrukcję, nie ma nic, co można powiedzieć poza tym, że są parą poślizgnięć, co sugeruje, że możesz je włączyć i wyłączyć bez niedogodności. Uruchamiając trzy kolorowe: „Core Black”, „Wild Pine” i „Cream White”, kapcie są starannie wykonane z tkaninami siatki o super światłach na cholewkach, a następnie wstrzyknięto pełną długość podeszwy środkowej pod stopą dla optymalnego komfortu. Pure HMS Adidas Slipon są zaokrąglone z charakterystycznym motywem serca Human Made tonalnie haftowanym z przodu i logo Trefoil Adidas ozdobionym na piętach.

Wszystkie trzy warianty człowieka Made X Adidas Slipon Pure HM ma zostać uruchomione 25 maja za pośrednictwem wybranych sprzedawców adidas na całym świecie. Daj nam znać, jeśli planujesz opanować w nich style kung-fu, ponieważ nie mamy wątpliwości, że nawet pan Miyagi będzie chciał pair. Trzymaj go tutaj w wyłącznym dostawcy wszystkich najnowszych wydań Adidas, aw innych wiadomościach Adidas NMD R1 OG jest teraz dostępny w Adidas UK!

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *