Koniec epoki: Miadidas został zamknięty

To koniec epoki. Od czasu wystrzelenia się w kwietniu 2000 r. Miadidas dostarczył sportowcom, sneakerheadom i przypadkowym użytkownikom szansę na stworzenie unikalnych trampek wyprodukowanych na ich osobiste specyfikacje. Wtedy była to zupełnie nowa koncepcja, umożliwiająca wszystkim dostosowywanie produktów do własnych upodobań. Przykro nam jednak, że Miadidas oficjalnie został zamknięty.

Ta wiadomość pojawia się sześć miesięcy po tym, jak Adidas ogłosił, że zamykają potwierdzoną aplikację. Według Dana Freebairna z @KickPosters, Miadidas przestanie istnieć 13 stycznia. Nadal możesz dostosowywać rzut do tego czasu, ale zauważysz, że wiele produktów i opcji dostosowywania zostało już usuniętych, z dostępnymi bardzo ograniczonymi rozmiarami i opcjami kolorów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, to nie wszystko jest zagłada i mrok, ponieważ Freebairn powiedział również, że Adidas „zbada nowe możliwości dostosowywania”; Cokolwiek to może być, tylko czas pokaże, więc pamiętaj, aby mieć go zamknięte w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości w miarę rozwoju. W powiązanych wiadomościach kolekcja Adidas Y-3 wiosna/lato 2019 jest lżejsza niż lekka.

Jeśli zastanawiasz się nad radzeniem sobie z nowym Adidas Heat, koniecznie sprawdź najnowsze tutaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *