Te dwa minima Air Jordan 1 są inspirowane latami 70. Nike

Nike Air Jordan 1 Low jest naprawdę trampką o epickich proporcjach, a dwie zupełnie nowe wersje inspirowane sylwetkami Nike z lat 70. zostały właśnie ujawnione masom. AJ1 został zadebiutowany w 1985 roku jako pierwszy charakterystyczny sneaker Michaela Jordana, który wystrzeliwuje w sylwetkach wysokich, średnich i niskich.

Od tego czasu Jordan 1 pozostał jednym z najlepiej sprzedających się modeli Nike i absolutnym ulubionym dla sneakerheads na całym świecie. Dwie kultowe sylwetki z lat 70., The Tailwind i astrograbber inspirują ten nowy pakiet i jesteśmy pewni, że fani Jumpman oszaleją!

Obraz przez rozmiar?
Obie pary nabierają podobnej subtelnej kolorystyki, z czarną i szarą parą inspirowaną przez astrograbber. Zaprojektowany do użytku w piłce nożnej amerykańskiej, astrograbber zadebiutował w 1976 roku i był popularny podczas czasu Michaela Jordana w szkole średniej.

Następnie jest Red Accident Pair, która oddaje hołd „Night Track”, specjalnej wersji legendarnej sylwetki, która została obdarowana gwiazdami, takimi jak David Hasslehoff i Michael Jackson pod koniec lat siedemdziesiątych. Jesteśmy mile zaskoczeni tym, jak dobrze obie te kolorystyki siedzą na niskim AJ1, co dowodzi wszechstronności sylwetki!

Obraz przez rozmiar?
Jeśli chcesz skopić którykolwiek z tych lat 70. Nike Air Jordan 1 Lows, wygląda na to, że mają zostać wydane 1 sierpnia. Upewnij się, że trzymaj go tutaj w wyłącznym dostawcy dla wszystkich najnowszych informacji o tym, gdzie policjować, a gdy jesteś tutaj, sprawdź powrót pakietu Nike Dunk „Ugly Duckling”!

Obraz przez rozmiar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *