Wyrównaj swoją grę w tenisówki z Nike Dunk Low „League of Legends”

Kolejny dzień, kolejny wsad, ale tym razem poważnie wyrówna twoją grę w tenisówki. Współpraca z LPL, która jest najważniejszym turniejem Legends Pro w Chinach, trafnie nazwany Nike Dunk Low „League of Legends” jest idealny dla fanów gry wieloosobowej, a oto wszystko, co do tej pory wiemy.

Podczas gdy ta wersja specjalna pozostawia dowolną markę LPL lub LOL, gracze będą mogli wykryć szczegóły z franczyzy. Posiadając uderzające podobieństwo do Air Yeezy 2 „Solar Red”, skórzana cholewka przypominająca wężową skórę zanurza się w surowym czarnym odcieniu, podczas gdy matowy Nike Swoosh strzela w bocznych i przyśrodkowych panelach bocznych wraz z chrupiącym białym konturem.

Obraz przez fxxkvlogvi
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez fxxkvlogvi
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wnętrze buta jest pomalowane w odważnym czerwonym odcieniu – ukłon w stronę chińskiego koloru na szczęście. Dwie gwiazdy są drobno haftowane na pięcie, a wszystko, co wszystko, to biała gumowa podeszwa zewnętrzna, która wygląda, jakby prawdopodobnie świeci w ciemności.

Rezygnacja z dowolnego konkretnego marki LPL lub LOL na korzyść kolorystyki, która przypomina Air Yeezy 2 „Solar Red”, ten LPL Dunk dostarcza pełną czarną zamszową cholewkę z czymś, co wydaje się być tonalnym kwiatowym nadrukiem na błotnikach, oczach i oczach i oczach, oczach i oczach, oczach i oczach, oczach i oczach. Obcina, podczas gdy ćwierć panelu nabiera tekstury przypominającej wężak. Swoboshes mają opalizujący materiał, a dwie białe gwiazdy są haftowane na bocznym pięcie każdego buta. Na znaczniku języka obecne są też małe chińskie postacie, biała pięta, białe koronki z czerwonymi końcówkami, czerwoną podszewkę kołnierza i specjalną odznakę haftowaną na wkładce. Poniżej wygląd finalizuje czarne środki i świecące zielone bole zewnętrzne.

Nie ma jeszcze żadnych wiadomości, jeśli lub kiedy Nike Dunk Low „League of Legends” spadnie, ale plotka, że ​​wyląduje w sierpniu. Daj nam znać, co myślisz o tej współpracy, a w powiązanych wiadomościach Nike Dunk Low „Siempre Familia” jest dosłownie poza skalą!

Obraz przez fxxkvlogvi
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez fxxkvlogvi
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *