Edison Chen dokucza skrzepowi X Nike Air Max 1 „Kiss of Death Cha”

Minęło tylko około tygodnia, ponieważ widzieliśmy ponowne wydanie Edisona Chena i Mc Yan’s Clot X Nike Air Max 1 ”Clot X Nike X Nike Air Max 1 „Kiss of Death”, który początkowo wydał w 2006 roku z okazji otwarcia pierwszego butiku sneakerów w Chinach. Pod wspólną marką Air Max 1s spotkał się ze znacznym poziomem szumu przez sneakerheads w Drop Day Day Łatwość, ponieważ popularna marka streetwearu z Hongkongu wyrzuciła zwiastun z niebieskiego zupełnie nowego skrzepu X Nike Air Max 1 „Kiss of Death Cha” poprzez swój Instagram.

Obaj fani duetu Power z pewnością zostali zaskoczeni niejednoznacznymi obrazami nowego „K.O.D.” Opublikowana kolorystyka. Powiedziawszy to, kompleksowe zdjęcie na stóp następnie na koncie Edisona drażniło się z hashtagami „#clotam1kodcha” i „#cotchabrown”, a następnie zakończyło się znacznie wyraźniejszym strzałem na kanale Clot. Ten nadchodzący wariant AM1.

Ubrany w neutralne odcienie brązu, połączone z jasnymi odcieniami i zaokrąglone schematem stóp akupunktury poniżej, ten konwencjonalny inspirowany chińską medycyną Air Max 1 ma miejsce na masy w ramach bardzo oczekiwanego Air Max Giant Oregon Sportswear Giant Dzień w marcu 2021 r.

Gdy czekamy na oficjalne informacje o uruchomieniu z tych dwóch, jedynym sposobem na zagwarantowanie, że możesz zdobyć parę w dniu premiery, jest zablokowanie jej najlepiej tutaj w wyłącznym dostawcy, ponieważ będziemy pierwszymi, które pozwolimy Wiesz o wszystkich wydaniach Nike Trainer, współpracy, zwiastunach i wielu innych! W powiązanych wiadomościach gra w sneaker i streetwear po prostu nie byłaby tym, czym jest dzisiaj bez azjatyckiej doskonałości, więc koniecznie sprawdź dziesięć azjatyckich ikon, które ukształtowały branżę tenisówek.

Obraz przez skrzep

Obraz przez skrzep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *