Nike właśnie sprawiło, że popularna ISPA React była jeszcze bardziej odporna

niezwykle popularna zasięg trenerów reakcji jest niczym, jeśli nie funkcjonalny. Ale pomimo wyjątkowej technologii wydaje się, że zawsze jest miejsce na poprawę. Opierając się na zeszłorocznym trio React Mid’s, Nike właśnie wyposażył nadchodzącą ofertę w całkowicie wodoodporne cholewki. Jest to o wiele bardziej odporne niż kiedykolwiek wcześniej tak samo stylowe.

Dla współczesnego dojeżdżającego do pracy jest pewność, że nagłe ulewa lub nieoczekiwana kałuża nie zniszczy twojego dnia. Dzięki ciężko noszącym wierzchnięce zatrzymania RIP są one nieprzeniknione dla wilgoci, ale nadal pozostają lekkie. Chociaż nie są one tak oddychające jak Flyknit, oferują wentylację przez język.

Przybywają trzy kolorowe drogi do Nike React WR Ispa, w tym czarny, aksamitny brąz i biały. Każda para jest wykończona wyraźnym brandingiem wzdłuż ściany bocznej i zestawem sznurków linowych. Podobnie jak poprzednie elementy React, te siedzą na masywnej podeszwie środkowej wraz z lepkimi kapsułkami dla dodatkowej przyczepności.

Pełna kolekcja rozpoczyna się o 8 rano, w sobotę 23 lutego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *