Wydanie Przypomnienie: Nie przegap Sean Cliver X Nike Sb Dunk Low „Holiday Special”!

Z 2020 r. Ostatecznie odnosząc się do zamknięcia, Swoosh połączył siły z artystą deskorolki Sean Cliver dla Sean Cliver X Nike SB Dunk Low „Holiday Special”. Biorąc pod uwagę najgorętszą sylwetkę roku, jest to najlepszy sposób na zamknięcie najgorszych 365 dni w historii ludzkości, a w końcu rozpocznie się jutro 18 grudnia o 8 rano w Nike UK!

Drugi Low Dunk Low w roku po Strangelove Skateboards X Nike Sb Dunk Low Na początku tego roku „Special Holiday Special” podąża za tą samą formułą, daje jego mniejszczelne przeróbkę. Pastelowe panele zamszowe, pracując nad białą, skórą, panele zamszowe, przechodzą przez but, aby uzyskać bardzo efektowny wygląd, który trudno zignorować.

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Metaliczny złoty Nike Swoosh strzela przez boczne i przyśrodkowe panele boczne, co uzupełnia się zszywaniem wokół podeszwy środkowej. Mówiąc o tym, tuż pod stopą znajduje się lodowata niebieska podeszwa zewnętrzna, która jest ozdobiona błyszczącym brokatem, aby uzyskać wygląd. Aby to wszystko z pary wykonanych na zamówienie wkładek finalizuj projekt, a lewa z nich pokazuje grupę elfów tworzących zabawki na wielki dzień, a idealny z logo „Nike SB”, a także charakterystyczna klivera wyrzucona na górze .

Lądując jutro 18 grudnia o 8 rano w Nike UK, poważnie nie chcesz przegapić Sean Cliver X Nike Sb Dunk Low „Holiday Special”, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać najlepszą szansę na policję. Daj nam znać, jeśli dodasz je do swojej osobistej rotacji w tym sezonie!

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *