Supreme X Nike Air Max 96 „Camo” przesyła klasykę

Po uzyskaniu naszego najlepszego spojrzenia na „Black” na początku tego tygodnia, teraz rzucamy się na nadchodzące Supreme X Nike Air Max 96 „Camo”, który ma się spadać! Po ich poszukiwanej kolekcji Low Dunk Low z nowojorskiej kolekcji Swoosh odcisku Streetwearu Streetwear.

Zdjęcie przez towary stadionowe
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Przybierając klasyczny Air Max 96, „Camo” zachowuje kształt charakterystycznej sylwetki, ale prawie przerabia wszystko inne od podstaw. Podczas gdy konstrukcja siatki i skóry pozostała nienaruszona, jest teraz nasycona szeregiem przezroczystych okien, które pozwalają zobaczyć cholewkę. Zachęcone przez boczne i przyśrodkowe ściany boczne oraz Toebox, znajdziesz w sobie jasnoczerwony wkładkę z marki „Najwyższą”, zapewnia uderzający pop.

Dodatkowa branding z NYC Ogromne otaczają język i jest zadawany na szarej tablicy na pięcie, podczas gdy słynny Swoosh Nike jest drobno haftowany wokół buta w „prędkości czerwonej” odcienia. Podsumowując, podeszwa środkowa zielona zielona powietrze znajduje się pod stopą, finalizując odświeżony projekt z 1996 roku.

Zdjęcie przez towary stadionowe
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Data premiery najwyższego X Nike Air Max 96 „Camo” nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale plotki sugerują, że mogą spadnąć przed końcem miesiąca! Daj nam znać, co sądzisz o najnowszej najwyższej współpracy X Nike, aw powiązanych wiadomościach „Lopa” Supreme X Nike Air Force 1 spadnie jeszcze w tym roku!

Zdjęcie przez towary stadionowe
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *