Uwolnij swojego wewnętrznego tatusia dzięki kolekcji Adidas Consortium „Gardening Club”

z masywnymi trampkami i butami retro, które okazują się o wiele bardziej popularne niż kiedykolwiek, konsorcjum Adidas uwolniło kolekcję „klubu ogrodniczego”, dzięki czemu możesz kierować swoją Wewnętrzny tata. Comprisng z trzech sylwetek i szerokiej gamy uzupełniającej odzieży, „horti-couture”; Kawałki pozwalają „bez wysiłku z trawnika na ulice”;

W zakresie znajduje się Novaturbo, który ma postać sandała, reakcja Hoverturf GF6100 rano dla wszystkich potrzeb buta tatusia oraz reakcja Hoverturf GF6100LC, która ma pełną długość koronkową okładkę. Wszystkie trzy modele zawierają agresywną stylistykę i ziemskie kolory i siedzą na dodatkowych gęstej środkowej części adipreny dla wygody i amortyzacji, które sprawi, że cały dzień ogrodnictwa będzie wyglądał na bryza.

Obraz za pomocą adidas

Obraz za pomocą adidas
Jeśli chodzi o odzież, najważniejszym wydarzeniem kolekcji jest SonicDrive Pant, który jest najlepszą mieszanką między zdolnością adaptacyjną a użytecznością. Towarzyszy temu kamizelka SonicDrive, a także torba do talii dla wszystkich tych narzędzi.

Wydanie, o których nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz w swoim życiu, kolekcja konsorcjum Adidas „Klub ogrodniczy” ma się rozpocząć 12 października i spadnie w Adidas UK i wybranych sprzedawców detalicznych. Daj nam znać, co chcesz posiadać, i upewnij się, że trzymasz go zamkniętego w wyłącznym dostawcy obecnych i największych trampek!

Obraz za pomocą adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *