Oto każdy Nike Dunk, który spada w tym tygodniu

14 stycznia będzie dniem do zapamiętania. Przestrzegając oburzającego szumu Dunk w 2020 r., Nike zaczyna 2021 z hukiem z jednym, nie dwóch, nawet trzema, jednak cztery główne wydania Nike Dunk. Jeśli nie poradziłeś sobie z bezpieczeństwem jakiegokolwiek rodzaju w zeszłym roku, będziesz chciał się sprawdzić, ponieważ te czyste ścięte kolory nie mogą przegapić żadnych środków!

W tym zarówno Dunk Low, jak i Dunk High Versions, oto każda para, która ma się zmniejszyć w tym tygodniu! Pozwól nam zrozumieć, na jakim kolorze czujesz się najbardziej, a także pamiętaj, aby zachować go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać najlepszą możliwość gliniarza!

Obraz za pomocą Nikenike Dunk Low „Coast”

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Nike Dunk Low „Coast”, nosząc uderzające podobieństwo do pielęgnowanej „UNC”, jest hołdem dla kolorów uniwersytetu. Pracując nad czystą białą skórzaną bazą „żagla”, mocne niebieskie panele tworzą metodę przez but, łącznie ze złotym haftem na języku, a także piętę, aby wygrać estetykę. Ten piękny kontrast można również odkryć również na wkładce.

Wydanie: 14 stycznia

Obraz za pomocą Nikenike Dunk Low „UNLV Red”

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Być może jedna z najbardziej oczekiwanych par kolekcji, Nike Dunk Low „UNLV Red” to czerwona gorąca wersja, która z pewnością podpaliła twoją rotację. Niska wersja oryginalnej pakietu „UNLV” z 1985 roku „BE TWER to Your School”, który był ukłonem w stronę zespołu koszykówki University of Nevada Las Vegas Runnin ‘Rebels, „University Red” jest równoważącym z szarych panelami , powodując szczególny wygląd, który z pewnością odwróci się.

Wydanie: 14 stycznia

Obraz za pomocą Nikenike Dunk High „Football Grey”

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Być może najbardziej wiosenny z grupy, Nike Dunk High „Football Gray” po raz pierwszy wyciekł w środku ubiegłego roku, a także rozumiesz, że będzie to obowiązkowy. Chipsyjna biała skóra jest kontrastowana z miękkimi paneli liliowych dla pastelowej kombinacji, która może nie być dla wszystkich, jednak nie ma wątpliwości, że niektóre sneakerheads będą jesienią na pierwszy rzut oka.

Wydanie: 14 stycznia

Obraz za pomocą Nikenike Dunk High „ogromny szary”

Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Jeśli to nie było dla ciebie, to Nike Dunk High „ogromny szary” absolutnie będzie. Najbardziej elastyczny kwartet, ten nadchodzący spadek jest pomalowany w ultra czysty szary, a także biały plan, który faktycznie będzie działał z dowolnym typem kształtu. Mimo że jest tak subtelny, ten doskonały szary wychodzi z reszty białego płótna, łącząc się, aby uzyskać silny, ale piękny styl, który trudno się odtworzyć.

Wydanie: 14 stycznia

Która kolor Nike Dunk czujesz najbardziej? Wszystko, co ma przedstawić 14 stycznia, upewnij się, że przestrzegasz nas na Twitterze na @ThesleSupplier, jeśli chcesz parę w swojej kolekcji w tym tygodniu! Kiedy tu jesteś, możesz również nieokreślić się!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *