Kith X Nike Air Force 1 „New York City” na alternatywnej kolorystyce

Po obejrzeniu w zeszłym tygodniu Kith X Nike Air Force 1 „New York City”. Alternatywna kolor, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Zdjęcia dzięki uprzejmości Sneaker Insider @Solebyjc, „New York City White” są tak czyste, jak to tylko możliwe, a oto wszystko, co do tej pory wie!

Obraz za pomocą solebyjc
Na podstawie wydania OG „Triple White”, które zadebiutowało w latach 80., „NYC White” zawiera kilka istotnych szczegółów, o których absolutnie warto wspomnieć. Dzięki gładkiej skórzanej konstrukcji „Team Orange” i „Rush Blue” gradienty występują w całym wyglądzie. Od identyfikacji języka po Swoosh Nike, efekt ten skutkuje całkiem specjalną estetyką.

Metaliczny złoty dubrae trafia do systemu sznurowania wraz z korespondą laserowaną, a wszystko, co wszystko, „NYC” jest drobno haftowane na pięcie, finalizując kolor czystego Cut Air Force 1.

Obraz za pomocą solebyjc
W tej chwili nie wiadomo nic innego o tym „Nowym Jorku” Kith x Nike Air Force 1, ale plotka głosi, że będą wyłączne dla kumpli i rodziny Ronnie Fieg. Daj nam znać, którą parę byś pokopałby, a kiedy tu jesteś, równie dobrze możesz jak najlepiej spojrzeć na PeaceMinusone X Nike Air Force 1 „Para-Noise Part 2”!

Obraz za pomocą solebyjc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *