Porsche 911sc Aimé Leon Dore ’78 wkłada styl w Overdrive

Światowe przejęcie AIMé Leon Dore nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia w dowolnym momencie, ponieważ po prostu zaprezentowali swoją najnowszą współpracę z niczym innym jak gigantem samochodowym Porsche.

W tym najnowszym eksperymencie, urodzonym w umysłach fanatycznego właściciela Aimé Leon Dore Fanatic, Teddy’ego Santis, w tym najnowszym eksperymencie łączą się dwa siły, aby przywrócić Porsche 911 Super Carrera z 1978 roku do oryginalnej formy. To nie jest pierwszy raz, gdy oboje zderzyli się, ponieważ Santis wcześniej stukał w Porsche na początku 2020 r., Aby przywrócić 964 Carrera.

Zdjęcie za pośrednictwem Aimé Leon Dore

Zdjęcie za pośrednictwem Aimé Leon Dore
Najnowszy pojazd został nazwany „ALD 911SC” i został dokładnie przywrócony do formularza okresowego za pomocą klasycznego działu motoryzacyjnego Porsche. Zewnętrzna część pojazdu jest pomalowana na przyjazną zieloną zielenią z lat 70. i jest wyposażona w koła Fuchs 16 “, niestandardową odznakę AIMé Leon Dore Super Carrera i stojak na dachowe elementy, takie jak starzejący się koszykówka Spalding.

Zdjęcie za pośrednictwem Aimé Leon Dore
Wnętrze pojazdu wynika po prostu wibracje z lat 70., ponieważ jest wyposażone w pokrywy z koralikami, znajdowały się na pełnej skórzanej skórzanej skórzanie foteli wraz z dywanami w stylu perskim, które zastępują konwencjonalne gumowe maty samochodowe.

Zdjęcie za pośrednictwem Aimé Leon Dore
Niestety, podobnie jak poprzedni odpowiednik, ten pojazd nie będzie na sprzedaż, a zamiast tego będzie stał wyłącznie naczynie zarówno dla stylu, jak i ekspresji. Czy w innych wiadomościach są naprawdę przyszłość tenisówek?

Zdjęcie za pośrednictwem Aimé Leon Dore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *