Kylie Jenner dokucza Travisowi Scott x Air Jordan 1 Low „Reverse Mocha”

Po tym, jak została zauważona na stopach Stormi na początku tego sezonu, Kylie Jenner zabrała się na Instagram Story, aby drażnić dorosłą wersję Travis Scott X Air Jordan 1 Niski „odwrotny mokcha” i szczerze mówiąc, jest o wiele lepszy w ręku, niż wcześniej myśleliśmy. Z kilkoma subtelnymi poprawkami tu i tam w porównaniu z parą GS, bądźmy blisko i osobiście z następnym butem La Flame!

Zdjęcie przez Kylie Jenner
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Odwrócone spojrzenie na „Dark Mocha” z 2019 roku, ten niski Air Jordan 1 wygląda, jakby działał na ziemistej brązowej zamszowej podstawie, podczas gdy chrupiące białe skórzane panele owijają się wokół pudełka, pięty i sznurowania. W przeciwieństwie do pary szkolnej Storhi, wstecz Swoosh jest zanurzony w całej czarnej. Choć może wydawać się trochę dziwne, że obie pary są nieco inne, Travis zrobił to samo w zeszłym roku z Air Max 270 React Eng „Cactus Trails”. Jeśli potrafisz odrzucić umysł na 2020, para malucha faktycznie miała szum już na bocznych i przyśrodkowych panelach bocznych.

Poniżej znajdziesz podeszwę środkową Nike Air, która oferuje vintage klimat, a z tyłu kaktus Emoji Jack i Winged Basketball Isignias są odpowiednio na lewym i prawym pięcie. Oczywiście nie możesz mówić o tym Air Jordan 1, nie wspominając o odważnych czerwonych koronkach. Podczas gdy ta para będzie wyposażona w konwencjonalną parę białych, wygląda na to, że urodzony w Houston raper zmienia rzeczy również z kontrastowym czerwonym zestawem.

Zdjęcie przez Kylie Jenner
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Oficjalna data premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale według naszych źródeł Travis Scott X Nike Air Jordan 1 Low „Reverse Mocha” wyląduje wiosną lub latem 2022 r. I najprawdopodobniej spadnie obok kolejnej kolorystycznej drogi. Daj nam znać, jeśli wolisz to od OG, a kiedy tu jesteś, oto każdy Travis Scott X Nike, o którym wiemy, że jest w pracy!

Zdjęcie przez Kylie Jenner
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *