6 radykalnych trampek Nike, które zadebiutowały w 2020 r.

, trudno jest odrzucić, że Nike jest nie do powstrzymania siłą w dzisiejszej scenie sneaker i strej. Po prostu wymaga spojrzenia na szum, który otacza wiele znanych sylwetek. Tacy jak Air Force 1, OG Air Maxs i Jordans pokazują, że tradycja Nike jest silniejsza niż kiedykolwiek. Ale jest jeszcze jeden powód, dla którego wszyscy jesteśmy całkowicie uzależnieni, a to zależy od ciągłych innowacji Nike. To nigdy się nie kończy!

W 2020 r. Było już nie mniej niż 20 zupełnie nowych trenerów Nike. W tym przewodniku stawiamy światło na 6 najbardziej radykalnych, które zapewniają najlepsze we współczesnym stylu i komforcie. Przewijaj dalej, ponieważ zawarliśmy również informacje o tym, gdzie cop.

Obraz przez Nike
Nike sb nyjah całkowicie za darmo 2

Wygląda na to, że wszyscy są całkowicie pochłonięci odmianą deskorolki Nike w tym roku. Trzeba przyznać, że wiele szumów koncentruje się na licznych współpracy SB Dunk. Tacy jak Travis Scott Special był wystarczający, aby prawie złamać Internet. Ale oprócz tych boleśnie ograniczonych wydawnictw, istniały zupełnie nowi instruktorzy fitness Nike SB, aby zadebiutować, choć nie jest tak poszukiwane. Po prostu weź Nike SB Nyjah całkowicie za darmo 2, but, który jest niskim jednym z najlepszych kropli z deskorolki z 2020 roku.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Przybywając z rąk pro-skatera Nyjah Huston, ten projekt jest opracowywany zarówno z myślą o stylu, jak i komforcie. Genialna całkowicie bezpłatna podeszwa środkowa Nike znajduje się pod stopą, zapewniając wszechstronne wsparcie, podczas gdy ultra trwałe cholewki czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi-szczególnie w punkcie kosztu zaledwie 84 GBP.

Kilka wstępnych kolorów zostało szybko wyprzedanych, ale na szczęście znacznie więcej stylów po prostu uwalnia. Kupuj pełną odmianę w Nike UK.

Obraz do końca. Odzież
Nike React Vision

Dzisiejsze najnowocześniejsze obuwie może zaoferować wizję tego, co przyszłość ma dla nas Sneakerheads. Być może innowacje samozwańcze na koniec wystartują, powietrze Huarache może powrócić (wątpliwy), lub wszyscy możemy być cyborgami napędzanymi maszynami, które nie wymagają tego wymagania, aby coś prymitywne jak obuwie! Kto wie, ale na razie Nike zaprezentuje futurystyczne style, które prawie wydają się przed czasem – wizja Nike React jest idealnym przykładem.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Istnieją oczywiście niektóre znane funkcje tego nowicjusza. Na początek buty i podeszwa środkowa pozostają podobne do wybitnego aspektu React 55. Rozumiesz, co to implikuje-niezrównany komfort dzięki tej lekkiej i ultrażegnej podeszwie środkowej. Właściwie to drobniejsze szczegóły sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Materiał do siebie jest wykorzystywany na górnej części z subtelnymi wykorzystaniem zamszowych nakładek. Ponieważ pierwsza para wprowadzona w lutym, Colourways wahały się od tych, którzy mają oszałamiające wolty i neony po tę bardzo popularną potrójną czarną kolor.

Oprócz tej najnowocześniejszej estetyki, istnieje prawdopodobnie inny powód, dla którego są tak popularne. Syntetyczne panelowanie na pięcie na zewnątrz, nie odmienne od stylu podwójnego podeszwy widzianego na wafle Sacai X LD. Jest to najwyższy dotyk tego biegacza w kosmicznym wieku. Kupuj pełną odmianę w Nike UK.

Obraz przez Nike
Nike Air Max 2090

Nie jest niczym niezwykłym widzenie, jak najnowsze obuwie Nike w jakiś sposób składa hołd ikonom, niezależnie od tego, czy jest to wygląd buta, czy wbudowana innowacja, która jest ukryta z widoku. Nike Air Max 2090 opiera się na pierwszym i nie jest nieśmiała od jego podobieństwa do Air Max 90. W rzeczywistości całe hasło reklamowe było ukłonem w stronę Old School Classic: „Wprowadź przeszłość w przyszłość z przyszłością z przyszłością z przyszłością z przyszłością z przyszłością z przyszłością z Nike Air Max 2090 ”.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Zbiegając się z 30. rocznicą AM90, fani są traktowani z współczesnym ulepszeniem, który jest znacznie bardziej praktyczny niż jego poprzednik. Syntetyczna cholewka prawie siedzi jak kurtka w górnej części. Popularność jest ledwo nieoczekiwana tutaj w Wielkiej Brytanii, co z ryzykiem stałych ulew. To pełna wodoodporna kompilacja sprawia, że ​​są one szczególnie wszechstronne.

Wprowadzono kilka kolorów, ponieważ debiut podczas Dnia Air Max, cokolwiek, od całego czarnego do Magma Orange. Wycenione na 129 funtów, są to zdecydowanie jeden z znacznie bardziej kosztownych projektów Air Max, ale dodatkowa technologia i komfort są najprawdopodobniej uzasadnione dla większości. Kupuj pełną odmianę w Nike UK.

Obraz przez Afew
Nike Air Max 720 Obj poślizg

Trzeba przyznać, że tegoroczny dodatek do składu Air Max 720, poślizg OBJ nie pojawia się w pierwszym spojrzeniu, aby funkcjonować wiele, jeśli jakiekolwiek różnice w porównaniu z modelem zeszłego roku. Ale spójrz jeszcze raz, szaleni naukowcy z Nike majstrowali w stylu i poszli na znacznie bardziej oparty na technologii wygląd.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Część ciągłego partnerstwa z najlepszym większym odbiornikiem i ikoną mody, Odell Beckham Jr., ten styl jest bezlitosny zarówno w użyciu ekscentrycznych panel, jak i w grubej i dużej powietrzu SysTEM, który siedzi pod stopami. Ale to, co czyni te wyjątkowe, jest genialny system sznurowania lub jego brak. Zamiast tego użytkownik ma prosty i łatwy kształt dzięki zintegrowanej taśmy, która dostosowuje się do ruchu.

Niektórzy mogą stwierdzić, że są one niedoceniane z wieloma nowymi stylami wciąż do zdobycia. Obejmuje to Summit White, University Blue i Team Orange. Kupuj pełną odmianę w Nike UK.

Obraz przez Nike
Nike Vapormax 2020 Flyknit

Ciekawie było zobaczyć rozwój Vapormax Nike przez lata, niezależnie od tego, czy była to niewielka modyfikacja rodzaju Flyknit, czy znacznie bardziej radykalne spin-offy, takie jak Vapormax Plus i Vapormax 95. Budowanie na oryginalnym modelu, wydaje się, że Nike są w stałym poszukiwaniu poprawy. Najnowsze wydanie jest prawdopodobnie najwybitniejsze, nie tylko stylowe, ale dlatego, że Vapormax 2020 stanowi krok w kierunku znacznie bardziej zrównoważonej przyszłości.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Zgadza się, wiele wstępnych kolorów jest tworzonych przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. Obejmuje to technologię grindów Nike rozwinęła się w podeszwę zewnętrzną oprócz materiałów oszczędnościowych wplecionych w cholewki. Bańka Vapormax jest zauważalnie zmniejszona na tej parie, ostateczną modyfikację, która spodoba się niektórym, a nie innym!

Po dopiero wydaniu, o wiele bardziej interesujących kolorów jest metoda, w tym wyjątkowo oczekiwana kolor Oreo. Kupuj pełną odmianę w Nike UK.

Obraz przez Nike
Nike Air Zoom Typ

Uważałeś, że masywny wzór tenisówek był przeszłością! Uwierz ponownie, ponieważ ten wytrzymały trend nie wygląda na zwalnianie. W rzeczywistości, dzięki nowym wprowadzeniu, takim jak typ zoomu powietrza, wydaje się, że marki wciąż kompetują swoje wysiłki, aby ta podeszwa środkowa była jeszcze większa.

Obraz przez Nike
Wysyłka int’l

Kupuj Nike

To nie tylko duża estetyka, która sprawia, że ​​ten współczesny tenisówka jest tak uderzająca. Zoom Innovation jest w rzeczywistości widoczny pod stopami z kolorowymi kapsułami pokazanymi na przedniej części buta. Jeśli nie były wystarczająco atrakcyjne, podwójnie warstwowa podeszwa środkowa pożycza się z hitów Sacai, podczas gdy górne pierścienie premium dodają nieco wyrafinowania w górnej części. Ta para uwalnia z innymi ikonami, aby usiąść pod parasolem „Typem” Nike – współczesny zwrot ulubionych oprócz zupełnie nowych sylwetek.

Pierwsze dwa kolory, które przybyły, były szybko wyprzedane, ale są świetne wieści, ponieważ wkrótce pojawia się para szarości college’u! Aby uzyskać znacznie więcej aktualizacji najnowszych wydań Nike, pamiętaj, aby pobrać aplikację Sole Provider!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *