Nike SB X Air Jordan 1 „LA do Chicago” jest uzupełniające w przyszłym tygodniu

za pośrednictwem Hypebeast
Nike SB X Air Jordan 1 „LA do Chicago”, uważane przez wiele sneakerheadów za jeden z najlepszych trampek Jumpman, złamał sieć, gdy zadebiutował w maju. Jest to nie tylko partnerstwo między Nike SB i Jordan Brand, ale także jedno z niewielu trampek, które fizycznie przekształcają się z czasem. Teraz, trzy miesiące później, dostaje pełny uzupełnienie!

„Los do Chicago” z Los Angeles Lakers, z Los Angeles Lakers, to tylko jedno z tych butów, które będziesz miał szczęście osobiście, nieważne. Wykonane z paneli na panelach gładkiej skóry z pełnej ziarna, uderzające żółte akcenty uderzają w markę kostki i Swoosh, która z łaską strzela przez boczne i przyśrodkowe panele.

Obraz przez Hypebeast
Jak sugeruje jego nazwa, gdy je nosisz, kolor powoli zniknie i przekształci się z czasem, pozostawiając silny czerwony but, który jest ukłonem w stronę Chicago Bulls. Jest to niesamowita funkcja projektowa, która jest obecnie niezwykle niezwykła i z pewnością jest godna elastyczna.

Nike SB X Air Jordan 1 „LA to Chicago”, na ponowne wydanie 16 sierpnia, jest policjantem! Mamy już na żywo przewodnika loterii, więc jeśli chcesz zwiększyć możliwości uzyskania W, pamiętaj, aby wejść jak najwięcej!

Obraz przez Hypebeast

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *