Ustalaj: Game of Thrones x Adidas Ultra End „House Targaryen Dragons”

Gra of Thrones x Adidas Ultra ROZDUJĄCE KOLEKCJA Spotkała się z toną szumu, kiedy ostatecznie wydano w zeszłym miesiącu, z jednym kolorem w szczególności w dużej mierze od razu wyprzedaj. To powiedziawszy, „Dom Targaryen Dragons” otrzymał teraz uzupełnienie w Foot Locker UK i dosłownie ogień!

Malowana w zaciemnionej kolorystyce, odrobina ognistej czerwieni uderza w pudełko na palce, aby uzyskać kontrast. Zamordowane akcenty następnie uderzyły w klatkę, filiżankę pięty i pełną długość podeszwy środkowej, która jest wykończona odporną podeszwą kontynentalną. Podsumowując, etykieta „ogień i krew” uderza w region pięty, a motyw Got Smoków pogłębi tył języka, przypominając, że to nie jest żaden stary UB.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem przebojowej serii fantasy, czy właśnie szukasz pary wszechstronnych tenisówek, gra o tronach x adidas Ultra Extra „House Targaryen Dragons” jest absolutnym policjantem. Dostępne teraz w Foot Locker UK, daj nam znać, jeśli będziesz chwycić parę, a kiedy tu jesteś, pamiętaj, aby teraz spójrz na pełną ofertę sneakerów Adidas!

Obrazy przez Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *