Obrazy Game of Thrones x Adidas Ultra Impround Collection są tutaj!

zima jest tutaj!
https://www.facebook.com/thesolesupplier/videos/625100801262329/

W końcu jest na nas! Sezon 8 Game of Thrones to kwestia kilku zaledwie tygodni i nie możemy się doczekać. Podsumowując, seria HBO połączyła się z marką 3-stripsy, aby stworzyć kolekcję Game of Thrones x Adidas Ultra Improv.

Mieliśmy szczęście, że wcześnie zdobyliśmy 2 najlepszych par i nie zawiodą się. House Stark Ultra Iterations Iteracje Targaryen znajdują się obok 4 jeszcze więcej UB opartych na wielu wpływowych rodzin Westeros.

Zaczynając od Starks, ten zaciemniony CREP symbolizuje północ, obszar znany z ekstremalnych zim, a nawet surowszych mieszkańców. W tym obszarze mieszkają bohaterowie tacy jak Sansa, Arya i Jon Snow.

3 paski zdobią UB grubym primeknitem na cholewce i podszewkę polaru, aby upewnić się, że stopy pozostają ciepło. Ze Starka Sigil na języku i słowami „zima nadchodzi” na ladzie pięty, ten szary i czarny tenisówka jest parą godną kolekcji.

Następny jest nasza osobista, ukochana para, dom Targaryen. Niestety ten tenisówka jest ekskluzywna kobiet, ale co to za but. W połączeniu z białą cholewką Primeknit jest to połączone z trafieniami srebra na 3-paskukach. Ponownie, ten but dotyczy skończonych szczegółów.

Z połyskiem znalezionym na dzianinowej górnej i łuszczącej się detalach na karcie języka, ten tenisówka doskonale uosabia Daenerys. Zaokrąglony z 3 głównymi smokiem na zakładce języka oraz „ogniem i krwią” na blacie pięty, ten trener jest jednym z naszych ukochanych do tej pory 2019 roku.

Wprowadzając od piątku 22 marca od 9 rano, spodziewaj się, że kolekcja Game of Thrones x Adidas zniknie w błysku.

Zamknij go do wyłącznego dostawcy wszystkich najlepszych wiadomości i wydawnictw społeczności sneakerów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *