A Ma Maniére X Air Jordan 3 jest najpopularniejszym wydaniem tego weekendu!

To jest to. Po wielu, licznych opóźnieniach, Hotly przewidywała, że ​​Ma Maniére x Air Jordan 3 wreszcie w ten weekend. Chociaż wielu z was nie wierzyło, że to naprawdę zmniejszyłyby się w Wielkiej Brytanii, możemy sprawdzić, czy rzeczywiście są. W rzeczywistości wiele sneakerheadów ma już swój specjalny dostęp do SNKR, więc z pewnością nie ma wątpliwości w tym dziale. Wymaganie tych? Następnie upewnij się, że ustawiłeś alarmy, a także zaznacz swoje kalendarze na 8 rano 22 maja!

Nazywany „podniesionym przez kobiety”, AMM’s uchwyt Air Jordan 3 wpływają zaciekłe kobiety w naszym życiu. Jedna z najbardziej premium partnerstwa, jakie kiedykolwiek zdarza sylwetkę koszykówki, jest wykonana z białej, a także szarych skóry, a także zamsz z czystym kremowym aspektami w całym tonalnym wyglądzie.

Obraz przez Nike
Int’l Shipping.

Zobacz więcej

Obraz przez Nike
Int’l Shipping.

Zobacz więcej

Podooprzestrzeni jest drobno haftowany na językach, podczas gdy legendarne logo „Nike” zdobi dużą odznakę pięty. Wysokiej klasy pikowane wnętrza sprawiają, że jest to tak luksusowe jak zawsze, a także wszystko pojawia się w specjalnej edycji, która zawiera błyszczący plastikowy rękaw, finalizując projekt.

Gotowy do zmniejszenia w ten weekend o 8 rano 22 maja, nie należy przegapić A Ma Maniére X Air Jordan 3 „Fiolet Ore”! Udaj jedną z najpopularniejszych współpracy z całego roku, upewnij się, że trzymasz go zamkniętego w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać najlepszą możliwość gliniarza! Kiedy tu jesteś, możesz również sprawdzić oficjalne spojrzenie na Air Jordan 3 „Racer Blue”!

Obraz przez Nike
Int’l Shipping.

Zobacz więcej

Obraz przez Nike
Int’l Shipping.

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *