Czy w pracach może być najlepszy X Air Jordan 1 „Stars”?

Ostatnim razem, gdy Ultimate połączył siły ze Swoosh, było dla partnerstwa Air Force 1 w marcu, a także biorąc pod uwagę, że wtedy była to cisza radiowa z nowojorskiego odcisku streetwearu z siedzibą w Nowym Jorku. Uważając to, plotka głosi, że w pracach może być ostateczny X Air Jordan 1 „Stars”, a także jeśli te wycieki wystąpiły, że jesteśmy w czymś wyjątkowym.

Zdjęcie za pomocą Dropsbyjay
Według Market Insider @Dropsbyjay, na „gwiazdy” będzie miało wpływ legendarny duet Power Nike SB Dunk High z 2003 roku , każda para będzie wytwarzana ze skóry premium, która zapewniła ekstrawaganckie wykończenie krokodyle, podobnie jak OGS.

Wzór złotej gwiazdy wdzięcznie pojawia się na bocznych i przyśrodkowych panelach bocznych, podczas gdy charakterystyczny motyw koszykówki AJ1 jest drobno zadawany na kostkach, finalizując słynny projekt Nike.

Zdjęcie za pomocą Dropsbyjay
Oczekuje się, że w 2021 r. Przez całe 18 lat po pierwotnej wersji, Ultimate X Nike Air Jordan 1 „Stars” może ostatecznie być jednym z najpopularniejszych kolabów roku, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy Aby to się rozwija, aby się rozwijać! Pozwól nam zrozumieć, na jakim kolorze czujesz się najbardziej, a także w Associated News, legendarny Nike Air Ship Pro, który powraca!

Zdjęcie za pomocą Dropsbyjay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *