Atmos ponownie wyobraża sobie „OG” z nową współpracą Adidas NMD R1

Po wczorajszym odsłonięciu NMD V2, Adidas połączył siły z Atmos, aby ponownie wyobrazić sobie NMD R1 „OG”, który szturmował świat w 2016 roku. Bawiąc się z paletą kolorów, która sprawiła, że ​​Nomad tak popularny, jest to cop dla trzech entuzjastów pasków!

Wyposażony w pełną siedzibę dla najwyższego wrażenia oddychania, czerwonego, białego i niebieskiego trzech łasek marki paski boczne i przyśrodkowe, podczas gdy koronki 3M nadają butom pop, który można zobaczyć nawet w warunkach słabego oświetlenia. Gigantyczne logo adidas jest drukowane na wampirze, a następnie „marka z 3 paskami” w wielu językach.

Zdjęcie przez Atmos Tokyo
Poniżej podeszwa pełnej długości jest obecna, całkowicie z akapitem Kanji napisanym na wewnętrznych panelach. Następnie jest wyłożony gumową podeszwą zewnętrzną, zapewniając trwałą przyczepność z każdym krokiem.

Zatem jutro 2 listopada wyłącznie w sklepach Atmos Tokyo i online, po prostu czego nie można kochać? Aby uzyskać więcej wiadomości, upewnij się, że trzymasz go zablokowanego dla jedynego dostawcy!

Zdjęcie przez Atmos Tokyo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *