Yeezy 700 Analog vs Salt: Która jest lepsza kolor?

Plotki tego miesiąca o Yeezy Boost 700 „Analog” nie jest pozbawione kontrowersji. Chociaż nie można zaprzeczyć, że jest to atrakcyjna kolor, wielu zadaje pytanie; Jak różni się ten projekt w porównaniu z solą Yeezy 700?

Decyzja Kanye West o wydaniu tak podobnego koloru tak blisko siebie szybko staje się popularnym tematem na Instagramie. Na szczęście obrazy pojawiły się po dwóch Yeezys obok siebie!

Są one wyraźnie podobne, ponieważ wybierają tonalne użycie kolorów w przeciwieństwie do bardziej atrakcyjnej OG lub bezwładności. Spójrzmy prawdzie w oczy, ta wyluzowana estetyka jest prawdopodobnie bardziej wszechstronna. Dla tych z nas, którzy nie chcą się wyróżniać zbytnio, zarówno sól, jak i analog są uprzywilejowanym wyborem.

Patrząc na oboje siedziały obok siebie, jasne jest, aby zobaczyć kontrast w górach. Analog Yeezy Boost 700 pojawia się w różnych białych, prawdopodobnie jednej z najlepszych letnich kolorów jeszcze dla tej zasięgu. Że Yeezy 700 Salt ma ciemniejszy odcień, który wygląda jeszcze bardziej zielony w stosunku do analogu.

Teraz ważne pytanie, które kolorowe jest najlepsze? Oczywiście wszystko zależy od twojej perspektywy, ale ostatnio przetestowaliśmy ją za pośrednictwem @TheSlerestocks.

Według ankiety 46% z was, analog Yeezy Boost 700 jest lepszy z tych dwóch. 14% potrzebuje obu, a 39% woli sole.

Data premiery nie została jeszcze potwierdzona dla analogu Yeezy Boost 700, ale wkrótce ta aktualizacja jest oczekiwana. Zamknij go w aplikacji wyłącznej dostawcy, a będziesz pierwszym, który się dowiesz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *