Kolekcja Kim Jones X Converse właśnie dostała uzupełnienie!

Na początku tego roku Kim Jones Diora połączył się z Converse dla kolekcji Kim Jones X Converse Chuck 70. Rezultatem była naprawdę zapierająca dech w piersiach paczka, która pożyczyła DNA z obu stron, a także wtapiła go w odmianę dwuosobową, która zaoferowała w jednej chwili. Jeśli nie poradzisz sobie z parą w kwietniu, teraz masz szansę, ponieważ pełna kolekcja Kim Jones X Converse właśnie dostała duży uzupełnienie w Converse UK!

Z daleka oba Chuck 70. wyglądają jak tradycyjna para z monochromatyczną kombinacją kolorów, a także elastyczną konstrukcją płótna. Trzymając to powiedziawszy, gdy tylko zbliżysz się blisko, odkryjesz, że jest o wiele więcej niż satysfakcjonuje oko. Półprzezroczyste gumowe panelowanie opakuje się zarówno wokół „czarnej”, jak i „naturalnej kości słoniowej”, działającej również jako część systemu sznurowania, który przełącza się między tym, a także tradycyjne metalowe oczu.

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Pod stopem występuje podwójnie ułożona wulkanizowana podeszwa środkowa gumowa, a licznik pięty wokół tyłu zapewnia dodatkową strukturę, a także wsparcie. Aby zaokrąglić wszystko, legendarna łatka „Converse All Star” zdobi środkową ścianę boczną, finalizując projekt.

Dostępne teraz w Converse UK, poważnie nie chcesz przegapić uzupełnienia kolekcji Kim Jones x Converse! Zrozumiemy, którą kolor, który poradziłeś, aby zabezpieczyć, a także w Associated News, F/CE. X Converse Qak CP GORE-TEX HI to najwyższy sezon zimowy niezbędny!

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Wysyłka int’l

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *