Szczegółowe spojrzenie na Nike Dunk Low DP „Dziękuję za opiekę”

Hype stojący za Nike Dunks nadal rośnie, gdy tworzymy naszą metodę pod koniec roku, z zdjęciami nadchodzącego Nike Dunk Low Sp ” Dziękujemy za opiekę ”przeciekającym przez wiarygodne źródło sneakerów @zsneakerheadz! Para prezentuje estetykę mieszanki i dopasowania dla wytyczonego wyglądu, a także może być wysoko na żądanie w dniu przedstawienia!

Szczegółowe spojrzenie na parę właśnie tutaj u jedynego dostawcy, więc sprawdziłem więcej informacji na temat tego nadchodzącego wydania!

Obraz przez Zsneakerheadz
Ci, którzy przeprowadzili badania naukowe, jeśli chodzi o etykietę Swoosh, już zrozumie, że te trampki są oparte na Blue Ribbon Studio, w pełni wyposażonym studiu Arts, a także Crafts Studio w Nike HQ w Portland w stanie Oregon, które umożliwia pracownikom eksperymentowanie Jako metodę ujawnienia się.

Opieki pary są całkowicie ubrane w te różne rodzaje materiałów, aby oddać hołd studio, z kluczowymi szczegółami, w tym logo Swoosh, a także branding na języku, a także nienaruszony pięt. Wszystko to znajduje się na grubym gumowym systemie, aby uczynić tych wygodnych codziennych noszących!

Obraz przez Zsneakerheadz
Nike Dunk Low SP „Dziękuję za opiekę” nie ma jeszcze oficjalnej daty przedstawienia, więc jeśli chcesz zdobyć tę parę o wysokim ogrzewaniu dla wszystkich najnowszych! Kiedy tu jesteś, sprawdź te szalone okazje w Nike w ramach obchodów Czarnego Piątku!

Obraz przez Zsneakerheadz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *