Off-biały X Air Jordan 2 Low został opóźniony

Off-White X Air Jordan 2 Low jest, w dół, jednej z wielu kontrowersyjnych współpracy Wergiliusza Abloha. Przyjmując dwa kolory OG AJ2, ale w formacie niskiego poziomu, dodał tę charakterystyczną białawą przyprawę, która sprawia, że ​​oba buty nieco różnią się od reszty. Początkowo spadnie w tym tygodniu, obie pary zostały opóźnione – i oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Występując zarówno w paletach „białych”, jak i „czarnych”, sylwetka została stworzona przez legendarnego Bruce’a Kilgore’a w 1987 roku i pierwotnie wyprodukowano we Włoszech, co spowodowało dodatkowe wykończenie premium. Chociaż nie jesteśmy do końca pewni, czy ta wersja zostanie tam stworzona, nie ma wątpliwości, że próbowali odzwierciedlać poczucie luksusu na obu kolorach, nasycając je różnymi skórzanymi teksturami i perforacjami w stylu Brogue dla estetyki sartorialnej.

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Wiele interesujących rzeczy w tym współpracy Air Jordan 2 jest podeszwa środkowa Nike Air pod stopą, która otrzymała pękniętą zewnętrzną klimat. Nie jesteśmy do końca pewni, czy czujemy ten szczegół, ale absolutnie musimy najpierw zobaczyć te osobiste, zanim wyciągniemy wnioski. Podpis MJ jest wyrzucony przez stronę boczną, podczas gdy ściana przyśrodkowa jest oszczędzona dla werbian technicznego OW X Nike, który wszyscy znamy i kochamy, finalizując projekt.

Przybywając do specjalnej edycji, biały X Nike Air Jordan 2 Low ma spaść 12 listopada u wybranych sprzedawców detalicznych. Daj nam znać, które kolorowe kochasz najbardziej i w powiązanych wiadomościach, Air Jordan 1 Element Gore-Tex „Light Bone” dołącza do składu zimowego!

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *