Najlepsze spojrzenie na Nike Air Max 1 ‘Center Pompidou według dnia/noc ”

Kiedy Tinker Hatfield po raz pierwszy patrzył na Center Pompidou w Paryżu, prawdopodobnie nie wiedział, że ten budynek zainspiruje jeden z najbardziej Ważne trampki wszechczasów. Ale ta wewnętrzna architektura wyraźnie wywarła trwałe wrażenie. Tinker odwołał się później do Pompidou jako głównej inspiracji jego projektu Air Max 1.

To był pierwszy tenisówka, który zaprezentował widoczną jednostkę powietrzną. Podobnie jak ten dramatyczny budynek w stolicy paryskiej, funkcja zwykle ukryta została teraz w centrum uwagi. Ponad trzy dekady później, a technologia ta jest nadal uważana za najbardziej kultowy w tenisowy sposób.

Biorąc pod uwagę historię projektu, nadchodzącą paczkę z okazji tego budynku ma być marzeniem kolekcjonerskim. Air Max 1â „Center Pompidou” wystrzeliwuje we wrześniu.

Hołd ten pojawia się w dwóch stylach znanych jako „dzień”; i „noc”. Ten pierwszy reprezentuje kolorowe rurociąg środkowego pompidou, który pokazuje wszystkie mechaniczne systemy budynku. Spowodowało to oburzenie, gdy po raz pierwszy zaprezentowano za wszystko, co wbrew uznanym zasadom architektury.

Żywa mieszanka „uniwersyteckiego czerwieni” i „królewskiego niebieskiego” kontrastuje z dominującym bazowym odcieniem bieli. Wygląd jest znacznie bardziej stonowany „przez noc”; Wykonanie dzięki motywowi w skali szarości. Obie pary zawierają specjalne logo z 3 P dla Paryża, Pompidou i Rurs.

Kolekcja Air Max 1 „Center Pompidou” rozpoczyna się 20 września, a akcje są ograniczone. Pozostań przyklejony do @THESOLESPPLIER, aby uzyskać więcej aktualizacji i powiadomień o uruchomieniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *