Oto 8 specjalnych sneakersów w tym miesiącu, którego nie można przegapić

, przygotuj się na jeszcze jeden gorączkowy miesiąc, ponieważ lipiec kształtuje się tak samo praktycznie szalony jak czerwiec! Trzeba przyznać, że w najbliższym czasie nie ma żadnych wydań Yeezy, jednak odkąd Kanye robi sobie przerwę, nie oznacza to, że specjalne wydania dotyczące zatrzymania się. Daleko od tego, gdy główne krople są ustalane z Nike, a także Pharrell Williams wkrótce powtórzy swoją współpracę z Adidas!

Spójrz na ciepłe poniżej w tym miesiącu, a także zachowaj go w @TheSolerestocks, aby uzyskać więcej wiadomości, a także alerty!

Nike Air Max 720 OBJ Desert Ore

Odell Beckham Jr. nie skończył jeszcze ze swoim wyjątkowym partnerstwem wraz z Nike. Tym razem wybiera coś mniej kolorowego. Drugi Air Max 720 OBJ Sports Miękkie tony nad kryształem usuwają podeszwę środkową. Uważa się, że wprowadzają się w najbliższym czasie!

 Nike Air Force 1 niski typ biały

W morzu nieograniczonych kolorów Air Force 1, co sprawia, że ​​„niski typ” jest tak wyjątkowy?! Na początek ta para łączy się przezroczystą dopasowanie ze skórą premium. Inne szczegóły odzieży technologicznej obejmują masywny pasek pięty, a także teksturowany niebieski język! Oczekuje się, że wyprzedają się do premiery w przyszłym tygodniu!

Nike Air Max 270 React Hyper Jade

Ta kolorka „Hyper Jade” nie jest jedynym 270 React, który wciąż wprowadził w czerwcu. Znacznie więcej stylów nadchodzi zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt. Uważamy jednak, że jest to jeden z najbardziej uderzających, falisty styl z dużą letnim urokiem! Uważaj na te, gdy wylądują w czwartek, 18 lipca.

Sacai x Nike LDV Waffle

AKTUALIZACJA: Teraz opóźnione do początku września

Jeśli plotki są prawdziwe, jest to zgodne z tym, że zbiór szaleństwa w maju zobaczy nie mniej niż trzy kolory. Obejmuje to parę „białego szarego”, but, który już robi rundy na Instagramie. Niepokój jest to, czy będziesz w stanie policjantowi bez płacenia odsprzedaży?! Uważa się, że przedstawiono one w czwartek, 18 lipca.

Strach przed Bogiem X Nike Air Skylon II Light Bone

Po tym, co wydaje się wiecznością z powodu wyciekających tych wstępnych zdjęć, „lekka kość” rączka Jerry’ego Lorenzo Skylon na koniec pojawi się w Nike UK. To jeszcze jeden główny wprowadzanie w dniu 18 lipca! Po wydaniu już wcześnie kilku europejskich dystrybutorów szybko odlatowali z półek. Miejmy nadzieję, że nie są one tak ograniczone, kiedy pojawią się tutaj w Wielkiej Brytanii.

Nike Air Max 1 „Szkic do półki”

Ten najnowszy hołd pracy Nike Designer Tinker Hatfield świętuje jego wczesne szkice Air Max 1. Zabieranie cię z powrotem do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, obie pary w paczce są głównym przedmiotem kolekcjonerów. Raffles wkrótce przejdą do trybu online, a także te oficjalnie uderzone półki w sobotę 20 lipca.

Pharrell x Adidas Solar Hu Glide

Nadal należy go zweryfikować, jednak wiele źródeł sugeruje zbliżającą się wydanie najnowszej kolekcji Adidas Pharrella. Cztery style słonecznego Hu wkrótce nadejdą od „potrójnej czarnej” pary po letnią kolorową kolorystykę. Pozostań przyklejony do @TheSolerestocks w celu uzyskania informacji o wydaniu oficjalnym.

Jordan 1 High OG wyzywacza biała czarna

Jeśli doceniasz wyraźne obuwie, nie staje się ono znacznie bardziej dziwaczne niż major Jordan w tym miesiącu 1. Przy pierwszym spojrzeniu może wyglądać normalnie, jednak tradycyjny Swoosh przez ścianę boczną wydaje się być zerwana, pozostawiając strzępione czerwone szwy. Wprowadzenie w sobotę 27 lipca są to idealne zakończenie miesiąca chaosu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *