W tym roku 5 najlepszych modnych butów tatusia

to takie dziwne rzeczy, prawda? W jednej minucie coś może być stare i przestarzałe, a zaledwie kilka minut później są największym modnym oświadczeniem roku.

Niezależnie od tego, czy ci się to podoba, czy nie, trend „butów taty” pozostaje tutaj, a na nim kieruje się te pięć masywnych trampek. Nigdy nie było lepszego czasu, aby wykopać niedzielne trampki twojego taty i wstrząsnąć nimi, jakby to niczyja sprawa. Pokazanie kopnięć takich jak Adidas i Balenciaga, oto pięć najlepszych butów tatusia modnych, które spadają w tym roku.

Balenciaga Triple s

Dostępne w wielu żywych kolorach i kilku neutralnych odmianach, można argumentować, że Balenciaga prawie rozpoczął ten trend z oburzającą trampką Triple S. Biorąc wskazówki projektowe z trzech różnych sportów, w tym bieganie, koszykówkę i lekkoatletyczne, francuski luksusowy dom mody stworzył buty specjalnie stworzone tak, aby wyglądały celowo noszone, podobnie jak buty do joggingu twojego taty.

Adidas Yeezy Improces 700 Wave Runner

W jaki sposób każda osoba może stworzyć listę butów tatusia modnych bez uwzględnienia nowego Yeezy z Kanye West, ulepszania 700 Wave Runner? Możesz je nazwać brzydkim, ale kilka lat temu ludzie o nazwie Yeezy poprawiają 350 na jego osobliwy wygląd, a teraz konwencja tenisowa bez pary 350S jest prawie nie do pomyślenia. Te grube trampki, które pojawiły się w wrześniowym artykule redakcyjnym Vogue Australia, wyglądają jak niedzielne beaters z grilla twojego taty.

Raf Simons x Adidas Ozweego III

Zgodnie z kolabs adidas marka z trzema paskami i wybitnym belgijskim projektantem mody Raf Simons połączyły siły dla nowoczesnego buta taty w samą porę na miesiące jesienne. W postaci Ozweego III, sneaker nie przypomina wszystkiego, co widziałeś wcześniej, zawierające charakterystyczne silikonowe bąbelki na bocznych panelach, a także amortyzację wydajności za pomocą jednostki podeszwy adipreny. Tatusiowie wszędzie prawdopodobnie je nosili, biorąc swój Pontiac Aztek na wieczorną jazdę.

Supreme x Nike Zoom Streak

Mówi się, że supreme X Nike Zoom Supres Supreme X Nike Zoom jest najwyższym butem tatusia. Oczywiście główną cechą tego płonącego gorącego tenisówek są płomienie, które obejmują większość cholewki i trafienia czerwonego prezentacji w bucie i na podeszwie zewnętrznej. Niewiele więcej wiadomo na temat tej serii zoomu, ale możesz pomyśleć o swoim tatusiu nosząc je, przyzywając do tego, abyś przyszedł do jego grilla, a potem mówię: „Hej, kolego, pokażę ci, jak ugotować wskazanie steku. “;

Gucci Apollo

Kilka lat temu Gucci był marką związaną z brązowymi skórzanymi torebkami wykonanymi i stworzonymi dla kobiet w średnim wieku. W dzisiejszych czasach jest to zupełnie inna historia. Wykonując czyste kolekcje odzieży i sylwetki sneakerów dla młodych i modnych, buty włoskiej marki Apollo Daddy jest najlepszym przedstawieniem tego powrotu. Apollo ma zużyty biały projekt, noszony w estetyce. Jest to rodzaj crep, który nosiłby tata, zajmując się rurami pod zlewem kuchennym.

Co sądzisz o naszej liście pięciu najlepszych butów tatusia modnych, które spadają w tym roku? Czy jesteś fanem trendu? Czy uważasz, że musi być kilka bardziej godnych dodatków? Daj nam znać w komentarzach poniżej i jak zawsze, trzymaj go tutaj w wyłącznym dostawcy dla obecnego i największego w tenisówkach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *