Element Nike React 55 „White” kosztuje teraz zaledwie 63 funty w Nike UK!

Jeśli nadal nie masz w życiu parę RE55s, nie masz już wymówki, ponieważ Ultra Clean Nike React Element 55 „White” ma teraz zaledwie 63 funty w Nike UK! Dostępne teraz w pełnym rozmiarze, one sprzedają się w ciągu kilku sekund, więc upewnij się, że teraz upuścisz to, co robisz, i najlepsze glinę!

Wracając do podstaw, „białe” zapożycza wskazówki projektowe z poszukiwanego „schematycznego” składu. Wyposażony w pełną cholewkę, została ozdobiona grafiką, która pokazuje punkty nacisku dla osób, które intensywnie chodzą przez cały dzień, co skutkuje nieco zdekonstruowaną estetyką, którą trudno zignorować. Inspirowany szlakiem szlakiem systemu sznurowania ma, a elegancki kontur Nike Swoosh strzela przez boczne i przyśrodkowe panele boczne.

114,00 £ 63,00Int’l wysyłka

Kup Teraz

Przechodząc w dół poniżej, znajdziesz masywną piankę React, która jest tak wygodna, jak to tylko możliwe, i jest to wyłożone serią czarnych gumowych zasad dla sprężystej przyczepności na każdym kroku.

Dostępne teraz w Nike UK, na pewno nie chcesz przegapić Nike React Element 55 „White” za zaledwie 63 £, więc upewnij się, że dostaniesz swój rozmiar, gdy wciąż siedzi! Daj nam znać, jeśli udało ci się kopać, a kiedy tu jesteś, równie dobrze możesz spojrzeć na Air Jordan 1 Mid „Banagan”!

114,00 £ 63,00Int’l wysyłka

Kup Teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *