Lepsze spojrzenie na Clot X Air Jordan 1 „Fearless”

„Clot X Air Jordan 1„ Fearless ”musi być jednym z najbardziej ambitnych partnerstw w tenisówkach przez cały rok. Wykonany z asystą aktora Hongkongu, piosenkarza, a także projektanta mody Edisona Chena, wpływa na to koncepcja internalizmu i eksternalizmu, a także przyglądamy się jak dotąd najbliższym wyglądowi!

Malowana na ultra czysty kolor, cholewka składa się z połyskującego srebrnego jedwabiu, który z czasem odchyla się, odsłaniając elegancką złotą warstwę podstawową, która jest tak elegancka, jak to tylko możliwe. Wzdłuż bocznych i przyśrodkowych paneli bocznych, zszyta na Swoosh cechuje się dla majsterkowania, a także do dół poniżej, odkryjesz podeszę środkową powietrzną, która jest wyłożona jaskrawoczerwoną podeszwą zewnętrzną, co powoduje ostry kontrast, który jest pewien, że jest pewne Aby zwrócić uwagę.

Obraz przez skrzep

Obraz przez skrzep
Białe etykiety najwyższej jakości „powietrza” tworzą metodę do języków, a także zaokrąglenie wszystkiego, chińska moneta działa jak koronkowa zamka, wytłoczona chińskimi postaciami „Jordan 1”.

Wydając 6 grudnia, „Fearless” Clot X Air Jordan 1 jest pewnym funkcjonariuszem policji dla każdego rodzaju kolekcji. Ustaw, aby być dość ograniczone, upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać znacznie więcej informacji o wersji w miarę rozwoju!

Obraz przez skrzep

Obraz przez skrzep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *