Pakiet tonalny Nike Air Force 1s właśnie wprowadzony wcześnie na potomstwie

na nowo tysiąc razy można oczekiwać, że jakiekolwiek nowe kolorystyki Air Force 1 będą po prostu powtórką OGS. Jakkolwiek zaskakujące, Nike ciągle ujawniają style, które są całkowicie wyjątkowe. Weźmy na przykład lekki krem ​​Air Force 1 07, który pokazał się wraz z bardziej kolorowym „rozproszonym niebieskim”.

Ten pakiet tonalny wygląda na kolejną wyprzedaż dla znanego zasięgu. Na szczęście możesz teraz uzyskać parę dzięki nieprzewidzianym przedstawieniu przez potomstwo.

Premium skórzany, twardo noszący płótno, a także pasująca kremowa podeszwa środkowa pod stopą; Każdy szczegół tego lotnictwa 1 jest bez wysiłku stylowy. Z subtelnymi wariantami na kremowej kolorze, są to elastyczna opcja na miesiące letnie!

Wolisz coś o wiele bardziej przyciągające wzrok? Air Force 1 07 rozproszony niebieski ma dokładnie ten sam styl, jednak wykorzystuje głęboki odcień niebieskiego. Podobnie jak kremowa kolor, to te premium hity, które wyglądają ładnie. Skórzane wykończenie jest wykorzystywane do koronkowego przestrzennego, podczas gdy zamsz uderza w Swoosh.

Jest to jeden z wielu wczesnych wprowadzeń w tym tygodniu opublikowanym najpierw przez @TheSlerestocks! Nie pamiętaj o włączeniu tych powiadomień!

Nike Air Force 1 07 Light Cream
Mieszkaj w potomstwie

Link & gt; https://t.co/x3vdnmendm pic.twitter.com/arxvepqz9q

– Jedyne uzupełnienia (@TheSlerestocks) 26 lipca 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *