Nike Air Max 90 OG „Laser Blue” z 1990 roku w tym roku powraca

, legendarny AM90 obchodzi swoją 30. rocznicę, przywracając legendarną Nike Air Max 90 Og „Laser Blue”. Odsuwając wszystkie dzwonki i gwizdy na korzyść bezsensownego projektu, składa hołd oryginałowi, wykorzystując tę ​​samą paletę kolorów i konstrukcję materialną, a oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Pracując na czystej białej bazie siatki, jest to nałożone przez skórzane panele premium i akcentowane rozmytym szarym zamszowym szumem wzdłuż bocznych i przyśrodkowych paneli bocznych. Dodatkowe elementy skórzane przychodzą na drodze błotu, a charakterystyczne gumowe detale Air Max 90. powracają, przybywając do systemu sznurowania i odznaki pięty.

Obraz za pomocą złota asfaltowego
Logo łatki „Nike Air Max” zdobia język, a plotka głosi, że pojawią się one w lekko wyblakłym pudełku w stylu vintage jako ukłon w stronę OG.

Po powrocie 1 sierpnia Nike Air Max 90 OG „Laser Blue” nie można przegapić, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości, gdy się rozwija! W powiązanych wiadomościach „krater” Nike Air Max 90 jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu!

Obraz za pomocą złota asfaltowego

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *