Nike Adapt BB sięga przyszłości z inspirowaną magiem kolorową

, trudno jest wyobrazić sobie dzień, w którym nie będziemy w stanie od razu uwierzyć w Marty’ego McFly za każdym razem, gdy ktoś wspomina o „samowystarczalnych trampkach”;. W przyszłości był film, który po raz pierwszy był tak atrakcyjny, że pokolenia później, wciąż uważa się za jedną z najlepszych trampek.

Oczywiście, kiedy ta innowacja ostatecznie rozpadnie się w głównym nurcie, być może nie będziemy natychmiast powiązać go z deskami zawodowymi i udawanym DeLorean. Na razie jednak wydaje się, że Nike z przyjemnością świętuje związek. Nadchodzący Nike Adapt BB Mag Gray przynosi najlepsze z tej kolorowej drogi, po raz pierwszy ponad trzy dekady temu!

Rewolucyjna adaptacja BB ma marmurne rozpryskiwanie koloru przeciwko turkusowej niebieskiej podeszwie środkowej. Pierwszy, a także przede wszystkim, jest to instruktor fitness koszykówki, jednak zgadujemy, że wkrótce będą to ulubione style życia.

Podobnie jak mag, promienne niebieskie światło jest zamontowane na środku podeszwy środkowej. Wzrastanie się na górnej części jest dopasowany materiał, a podczas gdy nie działają one widoczne koronki, możesz mieć pewność o ultra-adaptacyjnym dopasowaniu.

Z ruchem przełącznika przez piętę można je dokręcić lub poluzować w zależności od preferencji. Duża Swoosh znajduje się po ścianie bocznej, a także funkcje brandingu Nike w języku.

Nike Adapt BB Mag Gray ma przedstawić w środę 29 maja za pośrednictwem Nike UK. Aby uzyskać więcej aktualizacji tego futurystycznego trenera, trzymaj go w @THESOLESPPLIER.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *