Nature wpływa na nowe carhartt wip x Converse Chuck 70 Low

Ważne dodatki do twojego szoków, carhartt wip x Converse Chuck 70 Low Silhouettes mają wzorce, a także struktury odkryte w naturze. Utworzona, aby złożyć oświadczenie z każdym krokiem, każda para łączy przestrzeń między elegancką i funkcjonalną.

Obraz za pomocą rozmowy
Pierwsza para w paczce jest dostępna w spalonej pomarańczowej kolorystyce. Nałożony ciemnymi szkicami drzew leśnych styl w stylu kamuflażu wywara wpływ. W tym stylu materiał syntetyczny zastępuje normalne płótno, tworząc o wiele bardziej długotrwały but, który wytrzymuje próbę czasu. Z grubą podeszwą, która stanowi ukłon w stronę trendu instruktora fitness, bieżnik gofrów zapewnia chwyt, z którego słynie Chuck 70.

Obraz za pomocą rozmowy
Bardziej teksturowany, a także parded-back, drugi styl w opakowaniu jest nieco łatwiejszy do noszenia. Branding, wykonany z sznurka, a także w prostej czarnej i białej kolorystyce, znajduje się na pięcie dla dodatkowego zainteresowania.

Możesz zdobyć parę Carhartt Wip X Converse Chuck 70 niski od sklepu internetowego Carhartt Ideał teraz. Podobnie jak jeśli jesteś podobny do nas, dodasz oba te trampki do swojej torby.

Obraz za pomocą rozmowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *