Najwyższe X Dickies akceptują główne wibracje odzieży roboczej dla FW21

Po miesiącach zwiastuna, a także spekulacje, Ultimate wreszcie ujawniło nadchodzące partnerstwo z gigantami z odzieży roboczej Dickies. Ten najbardziej obecny Mashup X Dickies prezentuje różnorodne pasujące pikowane elementy odzieży roboczej w różnych uderzeniach, a także wyróżniających się odcieniach.

Partnerstwo zostało po raz pierwszy plotkowane w sierpniu, gdy bystrzy fani Ultimate zaobserwowali logo Dickies X Ultimate z tyłu dżinsów modelu. Ponieważ w tym momencie okolica przeszła w nadbieg, próbując przewidzieć dokładnie, co zawiera spadek.

Obraz przez Ultimate
Tak się składa, że ​​spadek ten nie jest tak ekspansywny, jak niektórzy mogą mieć nadzieję, po prostu zawiera cztery pasujące wierzchołki, a także dna w pikowanym stylu. Kurtka robocza pojawia się ze szczegółami podobnymi do tradycyjnej kurtki Dickies Eisenhower, jednak zamiast tego ma pikowane zewnętrzne, aby utrzymać stan pogody na dystans. Spodnie również pojawiają się z pikowanym zewnętrznym budynkiem oprócz podwójnych kolan, a także bezpośrednio dopasowanie nóg.

Obraz przez Ultimate
Dla osób, które chcą urzędnikowi policji, nadchodząca najlepsza współpraca X Dickies, będzie ona oferowana w Internecie, a także w sklepie od 16:00 w czwartek 23 grudnia (GMT). W innych wiadomościach Palace wypuszcza wybór produktów odzieży wierzchniej do trzeciego wakacyjnego spadku 2021.

Obraz przez Supreme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *