Adidas Yeezy Sneakers będą oferowane dla całego gospodarstwa domowego w 2019 r.

, kiedy Kanye West zadebiutował adidas yeezy poprawiając 750 w lutym 2015 r., Dokonał ambitnej gwarancji, że dana osoba będzie w stanie policjantowi parę parę pary Yeezys bez konieczności płacenia wymuszonej kwoty. Teraz, trzy lata później, pozostał wierny temu słowowi.

Po wydaniu miliona Yeezy poprawa 350 V2 „Triple White” na początku tego roku, a także zapewnienie mnóstwa wyposażenia 350 V2 „Sesame”, wygląda na to, że teraz będziecie tworzyć jego specjalne trampki oferowane dla całej rodziny!

Według Sneaker Insider Yeezy Mafia, począwszy od przyszłego roku, Adidas Yeezy Sneakers wypuści u dorosłych, dzieci, a także w rozmiarach niemowląt, więc cała twoja fam może być wyposażona w najgorętsze potrawy. Najlepsze, nie jest jasne, czy odnosi się to tylko do Yeezy Improver 700, jednak pozwolimy ci zrozumieć, jak tylko o wiele więcej wiadomości się rozwija!

W co w tym wierzysz? Czy jesteś podekscytowany funkcjonariuszem policji, twoich najmłodszych, świeżą parę Yeezys? Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w sekcji komentarzy poniżej! W Associated News skład Kanye Yeezy na rok 2019 właśnie wyciekł…, a także zawiera cztery zupełnie nowe sylwetki!

Jeśli wierzysz o radzenie sobie z nowym Adidas Heat, koniecznie sprawdź prąd tutaj!

Yeezy dla wszystkich FamilyStarting 2019 Yeezy będzie oferowany u dorosłych, dzieci i niemowlęcki rozmiary pic.twitter.com/tx0u9m6fpz
– Yeezy Mafia (@heyeezymafia) 10 grudnia 2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *