Dlaczego każdy Sneakerhead musi pobrać aplikację Adidas Verified

Adidas Verified oficjalnie powrócił, kochanie! Po próbie w Stanach, marka z trzema paskami wreszcie wdrożyła aplikację tutaj, a także o tym, o czym marzyliśmy, a także o wiele więcej. Wydany z dużym uzupełnieniem Yeezy Qntm „Quantum”, oto dlaczego każdy sneakerhead musi zatrzymać to, co robią, a także pobrać aplikację idealną teraz!

Pierwotnie wydana w 2015 roku, zweryfikowana aplikacja była lokalizacją dla wielu sneakerheadów. To rewolucyjna metoda, aby ludzie mogli zdobyć swoje Graale, było to bezproblemowe doświadczenie, które bardzo pomogło wam gliniarzowi. Uważając to, że wielu z was również uważało, że było to równie dobrze skoncentrowane na głównych stolicach, a także pozostawiło kilku z was zaniedbanych, a także tak, Adidas zdążył aplikację w trybie offline, a także wróciło do tablicy kreślarskiej .

Obraz za pomocą adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Właśnie tam wchodzi odnowiona zweryfikowana aplikacja. Kiedy zadzwonimy, nazywamy to aplikacją, wykorzystujemy ten termin wyjątkowo lekko, ponieważ jest to o wiele więcej niż dowolna stary aplikacja na smartfony. Zawiera wyselekcjonowane kolekcje, a także specjalne wywiady, a także historie sugerowane dla Ciebie, jest to najwyższa lokalizacja dla fanów niemieckiej marki obuwia.

Uzyskasz również dostęp do kilku na świecie, zarówno ograniczonych, jak i premium, w tym jednak nie ograniczonych do tych z Palace, Pharrell Williams, Prada, a oczywiście Yeezy. Kilka z nich będzie oferowana tylko z zweryfikowanymi, a także nie będziesz w stanie ich oficerem policji nigdzie indziej, więc jeśli nie jest to ogromny powód, aby pobrać go idealnie, teraz nie rozumiemy, co jest!

„Cieszymy się, że możemy wydać nową zweryfikowaną aplikację, a także dzielić nasze najlepsze produkty, a także historie z wiernością, której wcześniej nie byliśmy w stanie”. Opisuje starszy dyrektor ds. Strategii cyfrowej Adidas, Tareq Nazlawy. „Za każdym rozwojem jest całe przedłużone gospodarstwo domowe, a także każde partnerstwo; z oddaną aplikacją możemy tworzyć doświadczenia, które celebrują ten bogactwo w nowy, a także interesujący sposób”.

Aplikacja weryfikowana przez adidas jest oferowana teraz do pobrania! Najlepsza metoda rozpoczęcia sezonu, przestań to, co robisz, a także zdobyć go teraz idealnie! Kiedy tu jesteś, możesz również przywrócić trochę koloru do rotacji za pomocą tych 15 ożywionych trampek adidas!

Obraz za pomocą adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *