To może modyfikować twój punkt widzenia Yeezy’ego wzrostu 700 v2 „Geode”

Nie ma ukrywania prawdy, że Yeezy zwiększ 700 v2 „Geode” nie jest dokładnie najbardziej widocznym trampkami. Chunky but, który ma zmniejszyć w tę sobotę, 23 marca o 7 rano w Adidas UK, był zadowolony z mnóstwa niekorzystnej krytyki, kiedy po raz pierwszy wyciekło pod koniec ubiegłego roku.

To powiedziawszy, jeśli nie wierzysz, jakkolwiek najgorsze z „geody”, uważamy, że możemy być w stanie zmienić twój punkt widzenia! Aby uzyskać więcej takich materiałów, pamiętaj, aby pobrać oficjalną aplikację wyłącznego dostawcy za całkowicie za darmo!

Narodziny ikony

Gdy drugi Yeezy zwiększa 700 V2, ponieważ 2018, „Geode” jest wciąż na wczesnym etapie znanej sylwetki. Dzięki charakterystycznie przesadzonej estetyce, a także misternie rozwiniętej górnej części, w nadchodzących latach, zostanie nazwana jedną z kolorów OG – a także wszyscy zrozumiemy, ile OG może zaoferować. „Turtle Dove” nadal oferuje około 1000 funtów za pop, a także „Beluga” zmierza dokładnie w tym samym kierunku z ceną odsprzedaży w wysokości 550 funtów, nawet po wczorajszym uzupełnieniu szoku.

Historia się powtarza

Wyobraź to sobie: jest listopad 2017 r., A także Adidas właśnie ujawnił zupełnie nowy „pół -zamrożony żółty”. Ten 350 V2 wziął absolutne uderzenie w Sneakerheads, a niektórzy krytykują jego szczególny odcień żółtego, a także gumową podeszwę zewnętrzną pod stopami. To powiedziawszy, szybkie kilka lat, a także faktycznie stało się to jedną z najbardziej poszukiwanych kolorów w historii Kanye X Adidas. Uważamy, że dokładne dokładnie to samo wydarzy się wraz z „Geode” w ten weekend.

Ultra wyłączność

Według naszych źródeł prawie 20 000 par „geody” będzie oferowanych z Adidas UE. Chociaż liczba ta może się hałasować, tak naprawdę nie jest. Mówiąc inaczej, około 20 000 par „bezwładności” zostało zapakowanych w samego Adidas UK, więc sprawia, że ​​„geoda” jest o wiele bardziej ograniczona w porównaniu. Ponadto w zeszły weekend oferowano około 49 000 par „prawdziwej formy” z Adidas UE, a także oferowały w ciągu kilku sekund! Oznacza to, że „Geode” jest jednym z najbardziej wyjątkowych Yeezys w historii.

Codziennie przez cały dzień

Podczas gdy trampki „Triple Black” są dość popularne, nie wszyscy lubią całkowicie czarne buty – a także tam pojawia się „Geode”. Chociaż wykorzystuje czarny, ziemisty brązowy, a także ciemnoszare odcienie są rzucane Do mieszanki dla wyglądu, który jest idealny do zużycia przez cały rok. Co więcej, pełna długość podeszwy środkowej zawiera pod stopami pod stopami dla niesamowitego komfortu, a także amortyzatora, podczas gdy odporna gumowa podeszwa zewnętrzna sprawia, że ​​są one idealne Crep do kołysania przez cały dzień, każdego dnia.

Premium na wyższym poziomie

Jeśli kiedykolwiek trzymałeś Yeezy Extion 700 V2 w ręku, zrozumiesz, o czym mówimy. W sobotę „Geode” jest wykonany z kilku najbardziej premium materiałów rozumianych człowiekowi. Maślana gładka skóra satysfakcjonuje jedwabistą miękką zamsz na buty, które ma naciski. Ponadto sprężysty, oddychający do siebie dopasowanie tworzy swoją metodę dla najwyższego wrażenia całodniowego, podczas gdy materiał odblaskowy 3M tworzy swoją metodę, więc zostaniesz odkryty nawet w ciemności.

Do widzenia zwyczajnego

Nie można ukryć prawdy, że „geoda” nie jest inna niż niczego innego. Ukryte bez bycia tak samo ukrytym, jak i masywnym, nie będąc tak masywnym, na rynku nie ma nic innego. Jeśli masz silny gust, ponieważ nie masz nic przeciwko byciu w centrum uwagi, wymóg, aby policjant „Geode”, kiedy wprowadzi go w sobotę, 23 marca o 7 rano w Adidas UK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *