10 najgorętszych wydań sneakerów od września 2019 r.

, podczas gdy wrzesień było z pewnością jednym z najzimniejszych miesięcy roku, było również jednym z najgorętszych, gdy dotyczyło to wydań sneakerów. Wypełnione po brzegi jednymi z najbardziej podekscytowanych współpracy z Chitose Abe, Kanye West i Pharrella Williamsa, żeby wymienić tylko kilka, było też kilka wydawnictw ogólnych na wysokim poziomie!

Wszystko to sprawiło, że wybór dziesięciu najgorętszych sneakerów jest szczególnie trudny, ale wytrwaliśmy i przeszliśmy przez to! Jeśli przegapiłeś którykolwiek z nich, upewnij się, że śledziłeś @TheSolerestocks na Twitterze, aby uzyskać najnowsze i największe uzupełnienia trenera!

Zdjęcie przez Kickwhoshow
Yeezy 700 v2 „bezwładność”

Kanye West jest mistrzem ponownego ponownego opracowania i właśnie to zrobił dla Yeezy 700 V2 „Inertia”. Wydany w pierwszy weekend miesiąca 7 września, ten but powtarza kolor OG „bezwładności” od marca, ale daje mu kilka poprawek premium tu i tam, w tym dodany materiał odblaskowy 3M i przerobiony projekt. Jeśli ich nie skopaliłeś, szczerze przegapiłeś.

Obraz za pośrednictwem hypeCollectorz
Pharrell Williams x Adidas Nmd Hu Happy „Black”

Skateboard P wrócił z hukiem 12 września z Pharrell Williams x Adidas Nmd Hu Happy „Black”. Tylko jedna z czterech bardzo popularnych kolorów, która wyprzedała się w jednej chwili, buty ten stanowi pierwszy but z rasy ludzkiej, który ma zaciemnioną podeszwę środkową, inną niż Hyper Limited N.E.R.D COLAB. Wszystko to, w połączeniu z wyraźną podeszwą gumową, czyni to jedno z najlepszych butów roku.

Obraz do końca. Odzież
Sacai x Nike Ldwaffle „Pine Green”

Nie możemy rozmawiać o najgorętszych wydaniach miesiąca, nie wspominając o Sacai x Nike Ldwaffle „Pine Green”. But, który ostatecznie spadł 12 września po kilku niszczycielskich opóźnieniach, z pewnością nie jest to pierwsza współpraca Swoosh Chitose Abe, ale z pewnością jest to jedna z jej najlepszych. Przenosząc dekonstrukcję na wyższy poziom, jeśli masz na nich W, całkiem wygrasz jackpot, ponieważ są bardzo ograniczone i niesamowicie podekscytowane.

Obraz przez Nike
Skepta x nike shox tl „krwawy chrom”

Jadąc na fali Shox, która szturmem wzięła grę, brytyjska Grime MC powróciła do skepta x nike Shox tl „Bloody Chrome” 12 września. Służąc jako ich cztery współpraca od czasu bardzo poszukiwanego AM97 z 2017 roku, jest namalowana w ukrytym czarnym odcieniu z uderzającymi czerwonymi akcentami, które dotarły do ​​słynnej podeszwy środkowej Shox. Dotyk Chrome pojawia się również w Swoosh.

Obraz przez Nike
Nikeâ Adapt Huarache „White”

Swoosh całkowicie podbił świat, gdy upuścił Nike Adapt Huarache „White” 17 września. Naprawdę futurystyczny tenisówka z niezwykłym projektem do uruchomienia, jest to najnowszy tenisówka, w której wykorzystuje się technologia Fitadapt marki Beaverton, którą można kontrolować na samym bucie lub za pośrednictwem aplikacji smartfona lub smartwatch. Przyszła przyszłość.

Obraz przez zwierzęta gospodarskie
Yeezy zwiększ 350 V2 „Cloud White”

Po miesiącach oczekiwania Yeezy zwiększa 350 V2 „Cloud White” w końcu uderzył w półki 21 września, a szum z pewnością był prawdziwy. Bezbłędne połączenie między „Triple White”, „statycznym” i „niebieskim odcieniem”, spadło również w pełnych rodzinnych rozmiarach, aby dzieci i małe dzieci również mogły zginać swoje serca. Wykonana w całości z Primeknit, masywna podeszwa środkowa zwiększona sprawia, że ​​są to jedne z najbardziej wygodnych potraw, które pieniądze mogą kupić.

Obraz do końca. Odzież
Airâ Jordan 1 „Lot pierwszej klasy”

Oddając hołd dekorowanej karierze Michaela Jordana, Air Jordan 1 „First Class Flight” wystrzelił na niebo 26 września i jest na innym poziomie. Chock pełen detali inspirowanych lotnictwem, trójkątna grafika „23” łapie piętę, a kod kreskowy w stylu pokładu przybywa z tyłu. To nie wszystko, ponieważ znajdziesz również podpis MJ, jakby podpisał paszport.

Obraz przez adidas
OAMC x adidas typ O-1L „Off-White”

Podczas gdy OAMC X Adidas type O-1L „Off-Białe” może brzmieć jak dość dziwny wybór dla najlepszych tenisówek miesiąca, jest tutaj, ponieważ jest to but, który myśli poza pudełkiem. Wydany 26 września, nie jest od wszystkiego, co kiedykolwiek widziałeś, i to czyni go tak wyjątkowym. Pomysł Supreme’s Luke Meier i Carhartta Wip Arnaud Faeh, ten tenisów z pewnością odwróci głowę, gdziekolwiek się wybierasz.

Obraz przez Nike
Nike Air Max 90 „Nowy gatunek”

Buty GR, które zmieniło branżę na głowie 28 września, Nike Air Max 90 „Nowy gatunek” usuwa luksusowe materiały z łuski – zamierzone. Wykonana z luksusowej kombinacji materiałów, miękka szara cholewka jest kontrastowana przez różowy róż i uderzające zielone odcienie, co skutkuje estetyką gadów, która z pewnością odwróci się. Nie możesz mówić o tym AM90, nie wspominając o tym, że niesamowicie dynamiczna podeszwa powietrza.

Obraz przez zwierzęta gospodarskie
Yeezy 700 V2 „Hospital Blue”

Zaczęliśmy miesiąc od 700 v2 i kończymy goNE też. But, o którym żaden sneakerhead nie wiedział, że potrzebują, dopóki nie spadły 28 września, Yeezy 700 V2 „Hospital Blue” to Mish Mash między zeszłorocznym wydaniem „statycznym” a wspomnianą „bezwładnością”. Przenosząc materiały premium na nowy poziom, to subtelne, ale uderzające wydanie jest z pewnością jednym z najlepszych Kanye Westa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *