Nowy saldo 2002R “Pockect Pack Różowy” może być tylko najlepszym sneakmem

, wziąliśmy już snak peek New Balance 2002R “Paint Pack Różowy” kilka tygodni temu, jednak chcemy kołoć Jak poświęć sekundę, aby podziwiać odwołanie, który jest ten nadchodzący Colourway. Podczas gdy “pakiet ochronny” jest już bardzo poszukiwany – po tym, że zastosowanie tej kombinacji pastelowej sprawia, że ​​nawet znacznie jest znacznie bardziej pożądany. Szczerze mówiąc, wierzymy, że może to być najlepszy sneaker w tym sezonie – a także dlaczego.

Niżąc uderzające podobieństwo do legendarnego “chmury deszczowej”, to 2002 r przełączy nudne, a także ponuro szare panele na korzyść tonów rosierowych, które najlepiej dla miesiącach lat. Głęboka Magenta pojawia się wzdłuż Underboxa, Heel, a także systemu sznurowania, podczas gdy miękkie kolory różowe odgrywają dużą funkcję w dowolnym miejscu indziej. Czysty, liliowy akcent dodaje dodatkowo z kontrastem do Crep.

Obraz za pomocą New Balance
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą New Balance
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Chrupiące białe sznurowadła wiążą wszystko razem, podczas gdy N-Ergia Midsol jest tak wygodna, jak się dostaje. Oczywiście nie byłoby częścią nowej bilansu “zbierania ochrony” bez dostrojenia szczegółów w trakcie. Z poddanym językiem piankowym, przedwczesnym podeszwem, a także zaostrzonym krawędziami, nigdy nie było raczej tendencji, raczej jak NB.

Oczekuje się, że New Balance 2002R “Praca Pack Pink” będzie przedstawić ten lato wraz z różnymi innymi żywiołymi kroplami, jak “pomarańczowy”, a także “fioletowy”. Upewnij się, że trzymasz go zablokowany w jedynym dostawcy na wiele wiadomości, jak się rozwija, a także w powiązanych wiadomościach, powolny spójny klub X New Balance 990v5 pojawia się w dwóch kolorach Colourwarze!

Obraz za pomocą New Balance
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą New Balance
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *