Nike Air Force 1 „Legendary” pokazuje lśniące odcienie złota

Pomimo tego, że ma prawie 40 lat, sylwetka Sił Air Force Sire Force Sumit Drużyna Swoos 1982. Podczas gdy niektóre projektowanie Nike jest zarówno w scenie, AF1 jest niewłaściwie jedną z niewielu par, które pozostaną odpowiednie przez wiele lat, wszystko dzięki atrakcyjnej budynku, który umożliwia sobie puste Płótno dla nieograniczonych możliwych stylów, takich jak niedawno rozpadł się kolor, nazwany Nike Air Force 1 Low „Legendary”.

Lepsze spojrzenie na czyste zdjęcia dostarczone przez szanowane Sneaker Insider @yankeekicks pokazuje nadchodzące Air Force 1s obnoszące się z podwójną tonami-przeważnie czarne, choć zaakcentowane migoczącymi odcieniami złota na różnych komponentach.

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Od pięty do stóp do głów, AF-1 wycofują się z rdzeniem skóry na korzyść siatki podobnej do siatki rozciągniętej na kwaterach, a także pudełka na palce oprócz maślanych gładkich nakładek nubuck, tworząc czapki palców, a także tylne panele. Kontrastujące złote akcenty pękają następnie z podane dopasowanie warstw, które następnie tworzą metodę w słynnych częściach: gęsto haftowane logo zarysu Swoosh, „latanie” na językach, a także zakładki pięty, najwyższe oczy w kształcie gwiazdy, a także ” Akcent tekstowy powietrza położony na podeszwie środkowej.

Czy dodasz do swojej kolekcji Nike Air Force 1 „Legendary”? Upewnij się, że trzymasz go w idealnym tużu tutaj w wyłącznym dostawcy, jeśli nie chcesz przegapić obecnych wydań Nike! W Associated News ten nadchodzący pakiet Nike Air Force 1 zawiera fajne metalowe szpilki!

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz za pomocą Yankeekicks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *