Przypomnienie o wydaniu: Nie przegap Yeezy 700 „Carbon Blue”!

2019 był niezwykły dla charakterystycznej, grubej sylwetki Kanye Westa. Tylko w tym roku zadebiutował ponad dziesięć bardzo odrębnych kolorów, a także po zakończeniu roku, w którym zrzuca jeszcze jeden z Yeezy 700 „Blue Blue”! Udało się najbardziej unikalne, jeśli chcesz parę, upewnij się, że policjant w środę, 18 grudnia o 7 rano w Adidas UK!

W przeciwieństwie do wszystkiego, co widzieliśmy wcześniej, „błękit węglowy” jest wytwarzany ze skóry premium, siatki, a także zamszowej kombinacji, a także malowanej w osobliwej kombinacji, która jest naprawdę hołdem dla kolorów z przeszłości. Legendarny „Wave Runner” sprawia, że ​​jego istnienie jest rozumiane wzdłuż systemu sznurowania, a także średniej stopy, jednocześnie kontrastując z zaleceniami niebieskich tonów „niebieskiego turkusowego”.

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Na panel pudełka na palce, jak i podeszwa środkowa na wzrost ma wpływ słynna „bezwładność”, a także zaokrąglanie wszystkiego, co jest gumą gumową, która jest wyciągnięta bezpośrednio z „Muve”. Możesz nawet odkryć kilka wskazówek „soli”, a także tam również!

Polegając na półkach w środę, 18 grudnia o 7 rano w Adidas UK, Yeezy 700 „Blue Blue” jest idealną metodą zakończenia dekady. Będzie to dość trudny gliniarz, więc upewnij się, że masz oczy na @THESOLESPPLIER, a także @TheSolerestocks, aby uzyskać więcej informacji o wersji, a także przyszłe szczegóły uzupełnienia!

Obraz przez adidas
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *