Do której nowej sylwetki Yeezy są sneakerheadami bardzo zachwyconymi?

Wraz z wydaniem Yeezy Improv 380 „Alien” tuż za rogiem, zapytaliśmy naszych obserwujących na Twitterze, do których nowej sylwetki Yeezy są bardzo zachwyceni. Chociaż nie uwzględniliśmy każdego, który jest ustawiony w kolejce, w tym 500 wysokości i piankowych biegaczy, upewniliśmy się, że omówiliśmy główne, które z pewnością spowodują burzę, kiedy w końcu się pojawią.

Biorąc to wszystko pod uwagę, oto nowe buty Yeezy, dla których sneakerheads są bardzo podekscytowane, od co najmniej do większości. Jeśli chcesz wziąć udział w ankietach, tak jak ten, upewnij się, że śledzisz @THESOLESPPLIER na Twitterze! Weźmy się za to!

Obraz za pomocą kickwhoshow
Aby to wszystko wyrzucić, Yeezy 451 jest najmniejszą sylwetką na poziomie zaledwie 10%. Jest to ogromna niespodzianka, biorąc pod uwagę, jak ekstatyczne były sneakerheads, kiedy po raz pierwszy pojawiły się na początku 2018 r., Ale po prostu pokazuje, jak kluczowy jest czas, gdy dotyczy to trampek. Po mnóstwie wycieków, zwiastunów i opóźnień ludzie nie mówią już o szaleństwie zaprojektowanym bucie, a to, czy kiedykolwiek się uwolni, jest tajemnicą samą w sobie.

Następny przystanek, mamy Yeezy Quantum, który zyskał w sumie 18% głosów, i szczerze mówiąc, ten odsetek wcale nas wcale nie szokuje. Wcześniej nazwany BSKTBL, ten but jest stworzony dla koszykarzy, wraz z wysokim wzorem i dziwnie ukształtowaną porcją kostki, która może nie być filiżanką herbaty wszystkich. Ponadto wiele sneakerheadów faktycznie preferowało wczesne próbki, które wyciekły we wrześniu 2018 r., Więc kiedy pojawiły się zdjęcia kwantowej, wiele pozostało rozczarowanych.

Obraz za pomocą mafii Yeezy
Na trzecim miejscu jest Yeezy 700 V3 z ogromnymi 24% głosów. Służąc jako trzecie pokolenie masywnego sneakera YE, nie jest to wszystko, co widzieliśmy wcześniej. Podczas gdy V2 wziął wiele wskazówek projektowych z V1, V3 wygląda jak zupełnie inna linia obuwia, a my nawet nie jesteśmy szaleni. O wiele bardziej usprawniony w porównaniu do swoich poprzedników, ma elegancką nową podeszwę środkową i czystą cholewkę, która faktycznie świeci w ciemności. Nic dziwnego, że jedna czwarta ankietowanych jest dla nich zachwyca.

Ku nikogo, najczęstszą sylwetką jest Yeezy Improv 380. Dowództwo prawie połowy głosów z ogromnym 48%, ten but był wcześniej znany jako Yeezy Impround 350 V3, ale ze względu na jego ultra specjalną design, Yeezus właśnie zrobiono To zupełnie nowy but. Z czystą cholewką przypominającą skarpetę, podeszwa środkowa ma uderzające podobieństwo do jednostki widzianej na 700 v3, być może wskazując na przyszłość tego, co ma pochodzić z marki Yeezy.

Do której nowej sylwetki Yeezy jesteś bardzo zachwycony? Czy to może być ten, który wskazaliśmy powyżej? Czy para, która nie została jeszcze odsłonięta jak Yeezy 500 V2? Daj nam znać, co myślisz, i pamiętaj o zamknięciu go w wyłącznym sprzedawcy dla najgorętszych wiadomości i wydań Sneakers!

fałszywy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *