Patriotyczne wibracje funkcjonują na niepokonanym X Adidas Ultra Growth Stars, a także Stripes ”

Po połączeniu z kolekcją kapsułki inspirowanej przez wojsko na początku tego miesiąca, Undefeated ponownie połączyło się z adidas dla patriotycznych gwiazd ultra wzrostu jako paski! Jeden z najczystszych trzech kolabów w tym roku, jest to idealny but do kołysania latem, a także spada już w tym tygodniu!

Przybierając renomowaną sylwetkę 1.0, „gwiazdy i paski” pracują na bazie „potrójnej białej”. W klatce zawierają sockate-podobną cholewkę Primeknit dla elastycznego komfortu, dla dodatkowego wsparcia i stabilności. W dół poniżej występuje podeszwa środkowa pełnej długości, wyłożona twardą podeszwą zewnętrzną kontynentalną dla dodatkowej przyczepności na każdym kroku. Oczywiście trudno jest przegapić czerwone, białe, a także niebieskie logo Strike, oprócz flagi amerykańskiej, która uderza w zakładkę Pull Heel, kończąc patriotyczny projekt.

Jeśli chodzi o datę premiery, jeśli chcesz policjanta, niepokonany X Adidas Ultra Growth „Stars i Stripes”, ma się zmniejszyć 31 maja w Adidas oprócz wyboru dystrybutorów. Pozwól nam zrozumieć, jeśli dodasz parę do swojej rotacji, a także podczas gdy tu jesteś, pamiętaj, aby teraz spojrzeć na pełną ofertę sneakerów adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *