Chicago Bulls inspirują Undercover X Nike Dunk High „Uba”

Jun Takahashi wychodzi w tym sezonie na Dunk High. W styczniu japońska ikona stylu zaprezentowała „czarne” i „białe” kolory jako część swojej „Chaos Collection”, a teraz wygląda na to, że rozpakuje kolejną dzięki nadchodzącej tajnej X Nike Dunk High „Uba”!

„UBA”, zabierając legendarną sylwetkę z powrotem do korzeni na boisku, jest bardzo inspirowana charakterystyczną paletą kolorów Chicago Bulls. Pracując nad czerwoną skórą skórzaną, gładkie czarne panele z wdziękiem przesuwają się po kostce, pięcie, systemie sznurowania i palcach, podczas gdy Nike Swoosh elegancko strzela w boczne i przyśrodkowe panele boczne, aby uzyskać dodatkową głębokość.

Czyste białe koronki dodają kontrastu do buta, a to uzupełnia branding „UBA” z tyłu Dunk High, stojąc do tajnego stowarzyszenia koszykówki, które jest zabawnym ukłonem w stronę NBA.

Obraz przez wyciek.sneaks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez wyciek.sneaks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Przesuwając skupienie w dół, znajdziesz podeszwę środkową, która jest wykonana z serią czarnych plamek. Ta wskazówka projektowa stała się synonimem Takahashi, w której występuje wyraźnie jego inne współpraca Beaverton, takie jak Air Max 720 i React Presto.

Oczekuje się, że uruchomisz się w drugiej połowie roku, daj nam znać, co myślisz o tajnym X Nike Dunk High „UBA”, a jeśli dodasz je do swojej osobistej kolekcji! W powiązanych wiadomościach Nike Dunk High Emb „Court Purple” składa hołd La Lakers!

Obraz przez wyciek.sneaks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Obraz przez wyciek.sneaks
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *